Vallagarina Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Santa Barbara Ocena: 10,0

„Hotel prowadzi niesamowita rodzina, dawno nie spotkaliśmy się z taką uprzejmością i życzliwością. Pokój czysty, na życzenie wymiana ręczników i sprzątanie. Śniadania w formie stołu szwedzkiego, owoce i codziennie pyszne ciasto. Świetna baza wypadowa na wycieczki piesze i rowerowe oraz treningi kolarskie. Okolica cicha i z pięknymi widokami. ”

• „Bardzo wygodne łóżko”

• „Śniadanie typowo włoskie, ale była też deska z włoskim prosciutto i serami oraz jajecznica i niezła kawa. No i oczywiście masa słodkich rzeczy. Można jeść również na zewnątrz w stylowo urządzonej restauracji. Nasz pokój był przestronny i dobrze urządzony - wygląda lepiej niż na zdjęciach z Booking. Sam budynek w wewnątrz jest ogromny i imponujący. Polecam wziąć trochę forsy i wydać w sklepie przy recepcji na najróżniejsze wina i domowej roboty specjały.”

• „Hotel położony wysoko w górach, dojazd dość trudny wąskimi serpentynami, Obsługa bardzo życzliwa-jednak bez znajomości żadnego języka. ŚNIADANIA przepyszne, świetna kawa, Pokoje bardzo czyste.”

• Agritur Maso Talpina Ocena: 10,0

„Bardzo dobra lokalizacja, jeśli ktoś woli ciszę i spokój od zgiełku miasta, bliskość autostrady jest dodatkowym atutem dla tych, którzy są samochodem i będą zwiedzać, uroczy właściciele.”

• Hotel Martinelli Ocena: 8,8

„Fantastyczne miejsce! A droga jeszcze piękniejsza! Widoki pierwsza klasa!!!”

• Casa dei Nonni Ocena: 10,0

„Przekaski na śniadanie; kawa, herbata.”

• Hotel Sant'Ilario Ocena: 10,0

„ładne miejsce, przyjaźnie, obok sklep spozywczy. piekne widoki. mały plac zabaw dla dzieci”

• Ostello Di Rovereto Ocena: 9,6

„Super lokalizacja, wygodny i czysty pokój rodzinny.”

• „Piękne, klimatyczne, ciekawe miejsce do którego chce się wracać, bardzo dobry dojazd, cisza, spokój, wygoda. Bardzo sympatyczna pani Laura, piękny ogród i widoki, niedaleko jezioro Garda i jego atrakcje. Jestem zachwycona.”

20 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Vallagarina

na podstawie 3 973 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com