Valle Aurina Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „ok”

• Residence Auriga Ocena: 10

„bardzo czysto sprawne zameldowanie parking”

• Bio Felderhof Ocena: 10

„Bardzo udany pobyt, apartamenty nowe, czyściutkie, dobrze wyposażone. Super lokalizacja, jedynie 20 min do Kronplatz. Właściciele bardzo mili i pomocni. Jesteśmy bardzo zadowoleni, obiekt przewyższył nasze oczekiwania! 😊😊”

• „Szczerze polecam miejsce, spędziliśmy kilka dni w apartamencie na parterze, wyposażonym kompleksowo we wszystko czego potrzeba. Bardzo czysto, sympatycznie, dostępne miejsce parkingowe w garażu. Przemiły personel, pobyt bardzo udany. Zimą przy opadach śniegu należy pamiętać o posiadaniu łańcuchów”

• „Przestronne, czyste apartamenty, salon po renowacji, bardzo wygodne łóżka, łazienki z wannami (!!) Duży darmowy parking przy obiekcie, w piwnicy świetlica z piłkarzykami i tenisem stołowym. Świetna miejscówka na bazę narciarską dla grupy znajomych.”

• Ferienwohnung Eder Ocena: 10

„Bardzo dobre warunki mieszkaniowe.Super udogodnienia:pralka,zmywarka w dobrym standardzie.”

• Innertrein Ocena: 10

„Lokalizacja fantastyczna. Widoki z apartamentu urzekające. Kontakt z Silvi bardzo dobry. Jest osobą bardzo pomocną, cały czas dostępna w razie pomocy. W sytuacji awaryjnej w jakiej się znaleźliśmy zaoferowała nam własny samochód do dyspozycji. Dziękujemy !!!!!”

• „Spokojna okolica , idealna do gorskich wypadek dobre miejsce dla podrozujacych z psem”

• „Lokalizacja, spa z jacuzzi i sauną, sympatyczny i pomocny właściciel.”

• „Sniadania organizowaliśmy we własnym zakresie. Apartament jest bardzo dobrze wyposażony pod względem sprzętowym, ale także jest dostęp do sroków czystości bez ograniczeń. Bardzo miła opieka gospodarza.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Valle Aurina

na podstawie 6 667 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com