Dolina Aosty Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Meuble' Joli Ocena: 8,8

„Śniadanie i położenie ”

• Green Hotel Herbetet Ocena: 10,0

„Super miejsce na wypoczynek nawet na jedną noc. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Polecam wszystkim ”

• „Fantastyczna lokalizacja w dolinie niedaleko początku szlaku na Gran Paradiso”

• Shatush Hotel Ocena: 7,9

„Hotel bardzo zadbany zrobiony w górskim stylu, świetna lokalizacja u podnóża Mont Blanc. Piękne widoki dookoła. Bardzo cicho i przytulnie. Czyste pokoje.”

• Ellex Hotel Ocena: 9,6

„Wspaniały hotel! Przemiła obsługa. Bufet śniadaniowy tak rozbudowany, że codziennie spędzaliśmy prawie godzinę na śniadaniu, żeby skosztować tych wszystkich wspaniałości. Kawa bez ograniczeń. Cudowna lokalizacja, z balkonów i tarasu od strony zachodniej (słonecznej) widok na Rothorn i Testa Grigia, ale od północnej (również z okna sali śniadaniowej) widać było Vincent Pyramide i Felik ze schroniskiem Quintino Sella (przez lornetkę). Popołudniami można wygrzewać się w słońcu delektując się tymi wspaniałymi widokami. Mimo bliskości ogromnego parkingu było cicho. Pokój gustownie urządzony, miał wszystko co trzeba, czysty - sprzątany codziennie. Parking pod hotelem. Blisko do wyciągów, blisko do restauracji. Wspaniale! W połowie pobytu przemiła Pani Recepcjonistka przekazała nam propozycję kierownictwa hotelu, abyśmy przenieśli się do większego apartamentu bez dopłat, o ile nam się spodoba. Spodobał się, więc się przenieśliśmy. Apartament jest świetny: oddzielna sypialnia, rozkładana sofa w salonie, ale hitem były okna w dachu (apartament jest na ostatnim piętrze) - z tego w salonie i w łazience widać było Vincent Pyramide. Dodatkowo obszerny balkon od strony zachodniej. Wyjeżdżaliśmy bardzo wcześnie - dostaliśmy kanapki, owoce i wodę na podróż, bez proszenia o to. Będziemy długo pamiętać nasz pobyt tutaj.”

• Hotel Rendez Vous Ocena: 9,6

„Bardzo ładne czyste pokoje. Hotel położony w małym miasteczku w przepięknej okolicy.”

• Hotel Vallée Blanche Ocena: 10,0

„Smaczne i bogate śniadania, piękny widok z okien, przesympatyczni i kompetentni właściciele, pokoje wygodne, czyste i stylowe”

• Hotel Le Clocher Ocena: 10,0

„Pięknie położony hotel z widokiem na góry. Fantastyczne śniadania. Cisza i spokój. Bardzo miła gospodyni. Szczerze polecam.”

• Hotel Stella Del Nord Ocena: 10,0

„Przemiłe właścicielki”