Valle d'Itria Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Villetta Culmine Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja pod kątem zwiedzania pobliskich atrakcji i miasteczek jak np. Polignano a Mare, Ostuni, Alberobello czy Ceglie Messapica. Spokojna okolica i miejsce na samochód na terenie posesji. Obiekt duży, z dostępem do kuchni i fajnym dużym tarasem z którego z jednej strony mamy widok na Martina Franca, a z drugiej na Locorotondo, oddalone o kilka minut jazdy samochodem. Czysto, wszystko co jest potrzebne do udanego pobytu jest na miejscu, ładne otoczenie w zadbanym ogrodzie.”

• Da Peppe e Mina Ocena: 9,6

„Świetne miejsce, cały domek i podjazd do dyspozycji, nawet kot w komplecie był. Właściciel przygotował nawet włoskie śniadanie, co było dla nas zaskoczeniem. Właściciel co prawda nie mówił po angielsku ale tłumacz Google sprawił się bez zarzutu. Bardzo polecam. ”

• „Bardzo dobra lokalizacja, świetnie urządzone wnętrze, bardzo miły gospodarz”

• Borgo Canonica Ocena: 10,0

„Cisza design to jest po prostu niesamowite miejsce ”

• Masseria Don Sante Ocena: 8,8

„otrzymaliśmy większy apartament niż zakładała to rezerwacja”

• Trullo "Old factory" Ocena: 10,0

„Wspaniałe miejsce, Cicho, czysto i komfortowo. Świetna baza wypadowa. Bardzo miły i serdeczny właściciel Teodosio. Gorąco polecam wszytkim, którzy szukają czegoś wyjątkowego.”

• „100% zadowolenia, czysto, bardzo przyjemnie ,śniadanie bardzo dobre, nie tylko na słodko, fajna właścicielka.”

• Hotel Mirage Ocena: 7,9

„Widok i położenie. Miła obsługa.”

• „Piękne miejsce , dbałość o szczegóły, zapach. Nawet rachunek końcowy dostałam pachnacy cytrynami :)”

• „Rezydencja ok 10min jazdy samochodem od Alberobello, w bardzo ładnej okolicy. Dość duży, czysty basen ale niestety było zbyt chłodno żeby z niego skorzystać. Pokój nieduży ale komfortowo urządzony, zestaw do parzenia kawy i herbaty, lodówka. W miesiącach jesiennych w trullu jest dość chłodno, musieliśmy się dogrzewać klimatyzatorem. W łazience z powodu małej powierzchni nie zainstalowano drzwi pod prysznicem co niestety powodowało że była nieco zalana. Dobrej jakości kosmetyki. Pyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Bardzo sympatyczna Pani prowadząca rezydencję.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Valle d'Itria