Valle d'Itria Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Hotel nowy i czysty Pokoje czyste przestronne z dużym prysznicem Mieliśmy pokój w widokiem na morze Jeżeli ktoś ma ochotę obejrzeć wschód słońca idealnie widać z tarasu słońce wynurzające się z morza ! Śniadania włoskie pyszne i świeże na pięknym tarasie z widokiem rozwinierz na morze ”

• „Od samego wjazdu na teren Masserii wrazenie piorunujace. Wlasciciele przemili wkladajacy cale serce w zapewnienie relaksu gosciom. Nie ma co pisac, trzeba koniecznie przezyc! Polecamy w 100%.”

• „Obiekt idealny dla rodzin z dziećmi. Świetny oliwny ogród z trzema hamakami, placem zabaw, basenem, oraz koszem pełnym zabawek plażowych dla dzieci. Rewelacyjne widoki.”

• „pomocny i sympatyczny personel, przestronny pokój, urozmaicone włoskie śniadanie na świeżym powietrzu”

• La Vigna Vecchia Ocena: 10,0

„Piękny, stylowy i komfortowy dom położony pośród starych drzew oliwnych, piękny basen. Jest klima ale nie musieliśmy włączać, bo łazienka i sypialnie położone są w podziemiach domu, co pozwala na przyjemny sen w gorące wieczory. Miejsce godne polecenia, na pewno tam wrócimy. Na śniadanie pyszne domowe ciasta.”

• Hotel Sant' Antonio Ocena: 7,5

„Położenie obiektu, doskonałe. Miejsca parkingowe dostępne przy ulicy w pobliżu. Śniadanie b. dobre.”

• „Posiłki w porządku, mogłyby być bardziej urozmaicone”

• Hotel Cavaliere Ocena: 5,4

„Parking podziemny w cenie. Miła obsługa przy śniadaniu. Jedynie personel ratuje ten obiekt...”

• Il Piccolo Trullo Ocena: 9,6

„Wspaniały domek! Cudownie klimatyczny i nadzwyczaj czysty. Polecam!!! Przemiła właścicielka mówiąca tylko po włosku, ale dogadaliśmy się bez problemu :-) Wszystko super. Żałuję tylko, ze byliśmy tam tylko jedną noc. Jeśli będę miała możliwość wrócę tam na pewno.”

• Masseria Genovese Ocena: 9,6

„Apulijska Masseria nie ma nic wspólnego z przaśną "agroturystyką". Zapewnia absolutny spokój, ciszę, dyskrecję, skoncentrowanie właścicieli na Twoich potrzebach - ale w klimacie obfitości tego wszystkiego, czego potrzebujesz. Cały obiekt gości maksymalnie 12 osób! - więc nie musisz się obawiać o dostępność leżaka przy basenie czy wolnego miejsca w restauracji śniadaniowej. Wszystko zagrało. Pełnia. Ps. Polecamy koniecznie odwiedzić Alberobello - osadę domków "Trulli", pobliskie miasteczka: Ostuni, Cisternino, Locorotondo. Gianfranco, właściciel Masserii Genovese, chętnie zarezerwuje Wam stoliki w najświetniejszych restauracjach w okolicy (nie nie, nie najdroższych). Apulijskie Primitivo całkowicie bije na głowę wszystkie inne szczepy czerwonych win ;) Sara, Gianfranco - do zobaczenia tak szybko, jak tylko możliwe!”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Valle d'Itria

na podstawie 22 592 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com