Valle d'Itria Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Villetta Culmine Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja pod kątem zwiedzania pobliskich atrakcji i miasteczek jak np. Polignano a Mare, Ostuni, Alberobello czy Ceglie Messapica. Spokojna okolica i miejsce na samochód na terenie posesji. Obiekt duży, z dostępem do kuchni i fajnym dużym tarasem z którego z jednej strony mamy widok na Martina Franca, a z drugiej na Locorotondo, oddalone o kilka minut jazdy samochodem. Czysto, wszystko co jest potrzebne do udanego pobytu jest na miejscu, ładne otoczenie w zadbanym ogrodzie.”

• Da Peppe e Mina Ocena: 9,6

„Świetne miejsce, cały domek i podjazd do dyspozycji, nawet kot w komplecie był. Właściciel przygotował nawet włoskie śniadanie, co było dla nas zaskoczeniem. Właściciel co prawda nie mówił po angielsku ale tłumacz Google sprawił się bez zarzutu. Bardzo polecam. ”

• „Bardzo dobra lokalizacja, świetnie urządzone wnętrze, bardzo miły gospodarz”

• Borgo Canonica Ocena: 10,0

„Cisza design to jest po prostu niesamowite miejsce ”

• Tenuta Morgicchio Ocena: 6,7

„Ogromny dobrze utrzymany ogród z basenem, ładnym oświetleniem, licznymi miejscami do siedzenia, zacieniony, z hamakami, owocami granatów i pigwami, uroczy taras, piec ogrodowy z dużym zapasem drewna, grill, dobra lokalizacja obiektu, łatwość zameldowania i wymeldowania, mili gospodarze, ładne plaże w pobliżu, bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania południowej Pugli, do przepięknego Ostuni 15 min samochodem, ktory jest niezbędny”

• Cappelluzzo Ocena: 10,0

„Dla kogos kto ceni sobie cisze i spokoj miejsce jest rewelacyjne i godne polecenia.Do snu przygrywaly swierszcze ,a rano przy pieknym wschodzie slonca mozna bylo w ciszy wypic kawe.kuchnia dobrze wyposazona,czysty basen z morska woda.gospodarz bardzo mily.klucze dostarczyl na czas.nawet byly przywitalne regionalne ciasteczka;)”

• Masseria Don Sante Ocena: 8,8

„otrzymaliśmy większy apartament niż zakładała to rezerwacja”

• „100% zadowolenia, czysto, bardzo przyjemnie ,śniadanie bardzo dobre, nie tylko na słodko, fajna właścicielka.”

• Hotel Mirage Ocena: 7,9

„Widok i położenie. Miła obsługa.”

• „Piękne miejsce , dbałość o szczegóły, zapach. Nawet rachunek końcowy dostałam pachnacy cytrynami :)”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Valle d'Itria

na podstawie 33 196 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com