Colca Valley Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobre kolacje. Mięso pieczone w piecu chlebowym. Dla tych co nie mają siły żeby się stamtąd wydostać na własnych nogach czekają muły.”

• Colibri Lodge Ocena: 9,6

„Bardzo pomocny i szczery gospodarz. Domowa atmosfera, prawdziwe domowe Peruwianskie jedzenie, a śniadania takiego nigdzie nie dostaliśmy jak w Colibri. Szczerze polecam ten hostel. ”

• La Casa de Santiago Ocena: 8,5

„Właściciel niezwykle zaangażowany w uprzyjemnienie pobytu - odprowadza turystów do zejscia do kanionu. Czysto. Dobre śniadania. Wyjątkowo smaczne obiady (na wcześniejsze zamówienie). Najlepsza pralnia w Peru. Leżaki i krzesła w ogródku by złapać trochę ciepła. Położony na końcu ulicy Av. Polonia- piękne widoki na góry”

• Villa Pastor Ocena: 8,8

„Śniadanie podano na tarasie z widokiem na rynek miasteczka. Super.”

• „Miły i pomocny personel. Okolica. Rancho lam i alpak na terenie obiektu. Dostęp do gorących źródeł.”

• Llahuar Lodge Ocena: 8,3

„Klimatycznie, coś innego. Czysto, fajne wody termalne😉 dobre śniadanie, sympatyczni właściciele”

• „Trudno nazwac to miejsce tylko obiektem - to po prostu BIBLIJNY RAJ! Schodzac w dol po stromym zboczu Kanionu ciagle ma sie przed oczami Sangalle i im blizej tym wieksze niedowierzanie, ze to az tak nieprawdopodobny punkt noclegowy. Moze dla wyznawcow hotelowego luksusu w wersji all inclusive to za malo......Dla mnie niczym bajkowy sen !!!”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Colca Valley

na podstawie 2 088 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com