Valle Isarco Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Löwenhof Ocena: 7,9

„Czystość, WiFi, smaczne śniadania, lokalizacja, bardzo miła i pomocna obsługa na śniadaniach”

• Hotel Fernblick Ocena: 9,2

„W pełni polecam dla osób, które szukają ucieczki od kurortów, a jednocześnie oczekują wysokiego poziomu zakwaterowania. Czystość i komfort na najwyższym poziomie.”

• Pension Haus Tirol Ocena: 9,2

„Położony wysoko w górach, ale widok wart tej wspinaczki. Wyposażenie więcej niż standardowe jeśli chodzi o jakość. Bardzo mili ludzie, którzy to prowadzą. Czystość na poziomie luxusklasse. Szczerze polecam.”

• Sporthotel Zoll Ocena: 9,2

„Bardzo dobre śniadania. Wygodne pokoje. Piękna lokalizacja. Polecam przejazd kolejka górską (bez kolejek, bez dodatkowych opłat, bez ograniczeń znanych z naszych gór jak np. Tatry). Wejscie na szczyt góry (20190 m npm. jest proste jak bieganie po płaskim. Bardzo fajne trasy rowerowe.”

• „Obiekt bardzo dobrze położony na trasie w kierunku Florencji, blisko od granicy austriackiej (ok. 3,5 km) przy zjeździe z autostrady nr 22. Kameralny charakter obiektu, prywatny parking dla gości, restauracja. Pokój dwuosobowy z łazienką, niezbyt duży, wyposażony w dwa pojedyncze łóżka (wygodne), szafę i biurko, co w zupełności wystarcza do noclegu dla będących w trasie. Miły Pan w recepcji.”

• Hotel Grauer Bär Ocena: 8,8

„Very good not expensive hotel. Owner was very helpful. Bardzo dobry niedrogi hotel. Personel bardzo pomocny.”

• Hotel Sachsenklemme Ocena: 10,0

„Bardzo czyste pokoje. Tuż obok restauracja z własnym browarem, przepyszne piwo. Miejsce idealne na nocleg tranzytowy w czasie podróży do Włoch.”

• „Wyśmienite położenie.”

• Alpin Hotel Gudrun Ocena: 8,8

„Zatrzymaliśmy się na nocleg w drodze z Polski do Toskanii. Nie było problemu z późnym przyjazdem, klucz czekał na nas w recepcji, a właściciel zadzwonił zapytać czy wszystko w porządku. Pokój był przestronny i czysty z pięknym widokiem. Czystość łazienki również na wysokim poziomie. Śniadanie bardzo smaczne, zarówno słodkie jak wytrawne. Największym plusem była obsługa- uśmiechnięci ludzie, dbający o komfort nas wszytskich (podrozowalismy z niemowleciem). Polecam!”

• „Wszystko co potrzebne na swiadanie, bardzo dobry wybor. Swietna lokalizacja blisko centrum miasta oraz prywatny parking kolo hotelu. Pokoj duzy i bardzo wygodny.”

15 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Valle Isarco

na podstawie 2 709 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com