Valles Pasiegos Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja w przepięknym miejscu. Hotel przewyższył moje oczekiwania. Wspaniałe spa,. baseny z jacuzzi (również na zewnątrz), sauny. Wygodne łóżko i poduszki. Wspaniałe śniadanie i restauracja (do wyboru również w formie bufetu). W parku na przeciwko oddzielna kawiarnia z tarasem.,do której można dojść podziemiami.”

• La Pasiega Ocena: 10

„Piękne widoki, malownicza i spokojna okolica, cudowne krajobrazy. Można tam przyjechać i zapomnieć o świecie (ale wifi działa idealnie ;). Gospodarze nadzwyczaj zaangażowani i mili. Bardzo się starali, aby pobyt był idealny i dopytywali, czy może czegoś potrzebujemy. Dom bardzo czysty i zadbany, zaopiekowany w każdym znaczeniu i szczególe. Każdy drobiazg w domu był czysty i w idealnej kondycji - chodzi mi o sprzęt agd, dekoracje itp. Czystość na najwyższym poziomie. Uważam, że to wzór do naśladowania dla innych. Jestem pod wielkim wrażeniem wszelkich szczegółów, np. gry planszowe, drewno do grilla. Nie sposób wymienić wszystkiego. To najlepszy apartament, w jakim dane mi było zamieszkać. Bardzo wygodne łóżka/ materace. Spało się wyśmienicie.”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Valles Pasiegos