Valpolicella Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „To ze blisko wszędzie ”

• Albergo Napoleone Ocena: 9,2

„Mega miejsce na odpoczynek w dalszej trasie . Obsługa ok , Klima , wc ok . Polka prowadząca zmianę przesympatyczna . Potrawy regionalne pyszne . Polecam obiekt . Blisko autostrady ”

• „Dobre miejsce na jedną noc. Łóżko wygodne, czysto. Dobre Wi-fi. ”

• „Bliskość sklepu spożywczego, dobry dojazd do Werony, bardzo dobry kontakt z właścicielem”

• „Miły hotel, dla mnie jako nocleg tranzytowy. Miejscowości ciekawa, z małym ryneczkiem i lojalna restauracją - polecam! Region winiarski wiec i dobre wino i winiarnie.”

• „Bardzo miła i uczynna obsługa. Dzięki statusowi Genius mialam możliwość wcześniejszego wmeldowania się do Hotelu. Niestety nie korzystałam ze sniadania więc w tej kwestii nikomu nie pomogę:) Polecam hotel, fajna lokalizacja blisko nad Gardę:)”

• „Bardzo wygodne pokoje, klimatyzacja w cenie, lodówka, czajnik + herbata i kawa. Bardzo czysto.”

• Hotel Villa Moron Ocena: 9,2

„Bardzo czyste, gustowne i przestrzenne pokoje. Miła obsługa, pyszne jedzenie. Malownicza okolica i nieziemski basen. Polecam gorąco!”

• Albergo Napoleone Ocena: 8,8

„Pyszna kawa”

• Villa Del Quar Ocena: 6,7

„otoczenie w postaci winnic”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Valpolicella

na podstawie 2 623 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com