Var Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Coq Hotel Ocena: 10,0

„Taki swojski luźny klimat!!!”

• „Ośrodek akceptuje psy. Rewelacyjny basen zarówno do pływania jak i opalania. Na terenie ośrodka sklepik z przepysznymi bagietkami i croissantami oraz podstawowe produkty spożywcze (wino). Ośrodek bardzo czysty i zadbany. Domki o różnej wielkości. Bardzo dobra lokalizacja na dojazdy do plaży (około 12 km = 15min) od 9 września parking przy plaży bezpłatny (wcześniej 15€ za dzień). Warto pojechać do Saint Raphael no i oczywiście Cannes, Saint-Tropez oraz Monaco.”

• „Dobra lokalizacja, super baseny. Polecam”

• „Jeśli lubisz posiedzieć wygodnie na balkonie i posłuchać szumu morza, wyspać się przy nim, zjeść śniadanie na tarasie, a wieczorem wybrać się na małe z frytkami, albo pyszny tadjin to jedź i korzystaj”

• „Bardzo miła właścicielka hotelu. Bardzo dobre położenie blisko morza i restauracji.”

• Au Nouvel Hôtel Ocena: 7,1

„Wygodne lozko”

• Les Cavalets Ocena: 8,3

„Super miejsce , stylowe, dwie gwazdki ( taki ma hotel przyznany status) to za mało , ja daje trzy plus. Obsługa super, pokoje, łazienki czyste. Cena adekwatna do poziomu. Jedyny minus to taki że tylko samochodem można sie tam dostać. Polecam”

• Hotel Martinengo Ocena: 8,8

„Bardzo ładny widok z pokoju . Pokoje czyste klimatyczne chociaż hotel stary .”

• „Obiekt wymaga cichego zachowywania się i goście zasadniczo tego wymagania przestrzegali, nie przeszkadzając sobie nawzajem.”

• „Byliśmy 2 noce. Do centrum 3,5 km ale za to bardzo blisko plaży. Obok pyszna knajpka- dosłownie 100m. Obiekt czysty, zadbany, trzeba dodatkowo płacić za ciepłą wodę (0,5 Euro za 4 min) ale to nie problem. Chatką czysta, nowa, zadbana. Myślę, że za tą cenę w Saint Tropez warunki super. Polecam!”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Var