Varaždin County Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Mile będziemy wspominać nocleg w drodze nad Adriatyk. Właścicielka miła pomocna gościnne Polecam”

• „Wyjątkowa okolica i piękne widoki”

• Hotel Amalia Ocena: 5,4

„czysta łazienka, bez smrodu :-), Pokój duży, spełniał nasze oczekiwania – 4’o osobowa rodzina.”

• Hotel Trakošćan Ocena: 10,0

„świetne spa, bardzo czysto, bezpiecznie.”

• „Miejsce wyjątkowo malownicze. Domki z okiennicami, klimat trochę jak u Tolkiena. Widok z okien na dolinę i miasteczko. Cisza i rozgwieżdżone niebo nocą. Obok szlak do ruin zamku Grebengrad. W domku z poddaszem gdzie są dwie sypialnie na parterze salon i kuchnia w pełni wyposażona, nowym sprzętęm. Nie ma zmywarki, ale to drobiazg. Śniadanie na balkonie z widokiem, albo wieczorny drink to niezapomniane przeżycie.”

• Hotel Orion Ocena: 10,0

„Pokoje hotelowe remontowane 4 miesiące temu. Czyściutko. Żadnej pleśni czy podobnych niespodzianek. Personel super. Jedzenie obfite.”

• „Świetne miejsce jeżeli ktoś szuka ciszy i spokoju. Dla nas był to nocleg tranzytowy w drodze do Chorwacji. Urocze, klimatyczne miejsce z ładnym widokiem.”

• Hotel Turist Ocena: 4,6

„Dogodna lokalizacja.”

• Hotel Lagus Ocena: 9,6

„Wart polecenia jako punkt przystankowy w czasie podróży. Hotel przy głównej drodze z ogólnodostępnym parkingiem. Pokoje przestronne, bardzo czyste. duże wygodne łóżko. Sympatyczna i profesjonalna obsługa w hotelu. Śniadanie w miarę dobre, można było wybrać produkty w zależności od gustu.”

• „Lóżko bardzo wygodne,samo położenie doku prz lesie sielkso urzadzony domek oraz okolica,ładny ogródek bardzo przytulnie,gospodarze niezwykle ili,oferują domowe wyroby tj wino,dżemy oliwa z dyni-bardzo bardo polecam ogólne wrażenie super”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Varaždin County