Varaždin County Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękne otoczenie, magiczna sielska kuća ”

• „Mile będziemy wspominać nocleg w drodze nad Adriatyk. Właścicielka miła pomocna gościnne Polecam”

• „Wyjątkowa okolica i piękne widoki”

• Hotel Amalia Ocena: 5,4

„czysta łazienka, bez smrodu :-), Pokój duży, spełniał nasze oczekiwania – 4’o osobowa rodzina.”

• Hotel Trakošćan Ocena: 10,0

„świetne spa, bardzo czysto, bezpiecznie.”

• Hotel Orion Ocena: 10,0

„Pokoje hotelowe remontowane 4 miesiące temu. Czyściutko. Żadnej pleśni czy podobnych niespodzianek. Personel super. Jedzenie obfite.”

• „Świetne miejsce jeżeli ktoś szuka ciszy i spokoju. Dla nas był to nocleg tranzytowy w drodze do Chorwacji. Urocze, klimatyczne miejsce z ładnym widokiem.”

• Hotel Turist Ocena: 4,6

„Dogodna lokalizacja.”

• Hotel Lagus Ocena: 9,6

„Wart polecenia jako punkt przystankowy w czasie podróży. Hotel przy głównej drodze z ogólnodostępnym parkingiem. Pokoje przestronne, bardzo czyste. duże wygodne łóżko. Sympatyczna i profesjonalna obsługa w hotelu. Śniadanie w miarę dobre, można było wybrać produkty w zależności od gustu.”

• „Lóżko bardzo wygodne,samo położenie doku prz lesie sielkso urzadzony domek oraz okolica,ładny ogródek bardzo przytulnie,gospodarze niezwykle ili,oferują domowe wyroby tj wino,dżemy oliwa z dyni-bardzo bardo polecam ogólne wrażenie super”

9 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Varaždin County

na podstawie 548 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com