Vatnajokull Glacier Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Jökull Ocena: 9,2

„Śniadania, możliwość późnego zameldowania, bardzo uprzejmy personel ”

• Höfn Hostel Ocena: 9,2

„Świetne miejsce na nocleg. Obsługa mówiła po polsku, co jest dodatkowym plusem. Świetnie wyposażona kuchnia, wszystko czego potrzeba w łazience łącznie z suszarką do włosów. Parking przed hostelem darmowy. Lokalizacja, piękne widoki z każdej strony w małym fajnym miasteczku. Doskonale miejsce wypadowe do zwiedzania północy Islandii!”

• „Pokoje zrobione w ślicznym stylu, bardzo wygodne, aż zapraszają do środka. Pyszne, lokalne śniadanie. Możliwość wycieczki konnej oprowadzanej przez syna właściciela - wspaniały rodzinny biznes”

• „Położenie, pyszne jedzenie w restauracji. ”

• Rauðaberg II Ocena: 9,6

„Bardzo sprawny i bezproblemowy proces zameldowania i wymeldowania. Czekały na nas instrukcje wewnątrz obiektu. Bardzo dobrze wyposażona kuchnia i jadalnia. Dobra lokalizacja w pobliżu drogi nr 1. Wygodne łóżka. Czysto i przymenie. Polecam!”

• Hotel Edda Höfn Ocena: 8,3

„Bardzo dobra lokalizacja, koło portu, z daleka od ruchu ulicznego, piękny widok na ocean, dobre jedzenie, niestety na piętro walizki trzeba nosić....”

• „Dobry kontakt z właścicielem. W cenie, jako bonus, wejścia na basen, z których i nie skorzystaliśmy z uwagi na brak czasu (objazd Islandii). Rozsądna cena biorąc pod uwagę inne oferty z miejscowości Hofn i okolic, aczkolwiek w stosunku do innych noclegów, z których korzystaliśmy na Islandii - najdrożej.”

• Glacier Inn Ocena: 9,6

„Fantastyczny obiekt. Rewelacyjny właściciel, z ogromnym poczuciem humoru, wspaniały kontakt. Piękna okolica - widok ze wzgórza na pole golfowe i lodowiec - jak z bajki. Czysto, pokój jadalny przestronny, styl skandynawski. Pokoje .... do spania :)”

• Hotel Skaftafell Ocena: 10,0

„Możliwość dojścia do lodowca wprost z hotelu.”

• „Bardzo piękna lokalizacja. Przyjazny personel - informował nas o atrakcjach niedaleko obiektu oraz wskazywał zorzę gdy zaczęła się tworzyć. Dodatkowo, wyjątkowo dobre śniadania i fajnie zorganizowana restauracja - miejsce zdecydowanie godne polecenia. Stosunek jakości do ceny zdecydowanie na +”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Vatnajokull Glacier