Region winiarski Verde Valley Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Widok na piękne skały. Czysto. Cicho. Polecam”

• Sky Ranch Lodge Ocena: 9,6

„Świetna lokalizacja! Piękny ośrodek, plus za basenz”

• „Exctra siut na pobyt w tym pięknym miejscu. Uśmiech, pomoc, czystość i przestrzeń.”

• Sugar Loaf Lodge Ocena: 8,8

„Bardzo miła obsługa. Czysto. Dobra lokalizacja”

• Sedona Village Lodge Ocena: 10,0

„Swietny hotel, apartament z sypialnia i aneksem kuchennym, blisko do wszystkich atrakcji w Sedonie. Dodatkowo duzy sklep w poblizu. polecamy goraco. na pewno warto zostac dluzej niz jedna noc.”

• „Hotel w dobrej cenie, w czasie mojego noclegu końcem sierpnia był remontowany, wymieniane okna balkonowe w części hotelu, w środku też cz było farbę. Ogólnie hotel czysty, basen na zewnątrz tylko po godz 19 pm był zamknięty. Śniadanie jak w większości małych moteli, zimne jajka na twardo (z lodówki) słodkie bułki itp. Bez rewelacji.”

• GreenTree Inn Sedona Ocena: 10,0

„PRZEPYSZNE ŚNIADANIA, CZYSTY BASEN”

• „Super, byłam zaskoczona komfortem i standardem. Polecam”

• Arabella Hotel Sedona Ocena: 10,0

„Piękny i bardzo komfortowy hotel z ciekawym wystrojem wnętrz, dobrym wyposażeniem. Godny polecenia na krótkie wyjazdy i na dłuższy pobyt.”

• „Sedona to bardzo piękna i malownicza miejscowość, położona wsród czerwonych skał. Koniecznie trzeba ją zobaczyć będąc w Arizonie. Hotel czysty i bardzo przyjemny, położony kilka kilometrów od centrum Sedony. Duże pokoje z pełną kuchnią, pralką, suszarka, itp. Świetnie wyposażona siłownia. Kilka basenów na terenie obiektu. Obok duże pole golfowe. Restauracje są dostępne pieszo. Polecam gorąco.”

25 Najlepszych Hoteli w regionie Region winiarski Verde Valley