Vest-Agder Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Dyreparken Hotell Ocena: 10,0

„Doskonala czystosc . Sniadanie jak w pieciogwiazdkowym hotelu . Hotel i obsluga perfekcja .”

• „Miła o sługa, dobra lokalizacja i piękny pokój. ”

• „lokalizacja super.”

• Ansgar Summerhotel Ocena: 7,5

„bliskość wody z cudownymi widokami :) smaczne urozmaicone śniadanie :)”

• „Wygodne łóżka,ładny widok z okna.”

• „Cena😉”

• 24 Østerveien Ocena: 8,3

„Dobrze wyposażone mieszkanie w przyziemiu, czysto, blisko portu. Przybyć można o dowolnej godzinie, klucz pozostawiony w skrzynce z kodem.”

• Sjøgløtt Hotel Ocena: 10,0

„Żałuję, że mogłam być w tym hotelu zaledwie kilkanaście godzin. Świetna lokalizacja, parking pod hotelem. Przestronny pokój z dużą łazienką, Bardzo czysto. Bardzo fajny ogródek w podwórku. Wygodne łóżko. Przemiła obsługa i ciekawy sposób wydawania kluczy do pokoju ;)”

• Scandic Sørlandet Ocena: 9,2

„Miły personel, uśmiechnięty i profesjonalny zarówno w recepcji jak i w restauracji - jedzenie serwowane na obiad bardzo dobre, jest nawet wariant wegetariański (nie wegański) - smaczny wegeburger z pieczarkami i żurawiną. Dobre wino, dostałem takie, o jakie prosiłem, chociaż sam nie wiedziałem, czego chciałem;) Cicho i spokojnie, dobre położenie, bliskość lotniska, smaczne śniadanie. Miałem wrażenie, że ludzie tam pracujący pracują z pasją.”

• Yess! Hotel Ocena: 10,0

„Sniadanie bylo bardzo dobre wrecz wspaniale opsloga hotelowa przesympatyczna.Jestem bardzo zadowolona z Panstwa Hotelu , chociaz podrozuje z niemowlkiem i uwazam powinno byc lozeczko turystyczne dla dziecka .”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Vest-Agder