Vestjylland Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Mały, przytulny domek, w świetnym miejscu z bardzo serdecznym personelem. Bardzo czysto i we wspólnej łazience ciepła woda gdzie można było się umyć i skorzystać z prysznica. Blisko sklep spożywczy, dobra baza wypadowa. Polecam serdecznie to miejsce, bardzo cicho i spokojnie. Dla starszych, młodych i dzieci. Dziękuję było nam bardzo miło tam być ”

• Hotel Fjordgården Ocena: 8,3

„Mila obsluga, dobre sniadanie”

• „Okolica super, świetne miejsce dla dzieci. Na miejscu u właścicieli można zamówić wieczorem na następny dzień pyszny chleb i bułki. Blisko do Legolandu i lotniska. Bez problemu zwracają depozyt 400 koron za sprzątanie”

• „świetna lokalizacja. pobyt 2+2. dokonała udogodnienia dla dzieci.”

• „Czysto i schludnie. Warte swojej ceny.”

• „Śniadanie było w porządku”

• Esbjerg Camping Ocena: 10,0

„Obsluga”

• Hotel Lidenlund Ocena: 10,0

„Piekna okolica, cisza, spokoj.”

• Vadehavshostel Ocena: 6,2

„Miła obsługa, dostępność do gier, rozrywki oraz oferowanie gościa napojów gratis”

• Ansager Cottages Ocena: 10,0

„Wszystko się mi podobało, lokalizacja super, cisza i spokój, czysto. Każdy pokój ma swój aneks i łazienkę oraz stół z ławami na zewnątrz. Blisko do Legolandu ale jest także jezioro Kvie, płytkie i czyste. Właściciel bardzo miły. Szkoda, że nie mieliśmy rowerów, bo okolica przepiękna. Dziękujemy za tak miły pobyt.”

27 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Vestjylland

na podstawie 6 703 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com