ViaRhona Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Altera Roma Hôtel Ocena: 10,0

„Hotel jest piękny i stylowy. Z bezpiecznym i zamykanym na noc parkingiem. Jest ogród z platanem. Piękny stylowy budynek, niesamowite schody, czyste i wygodne pokoje. Wygodne łóżka. Przemiła obsługa. Szczególnie Pani w recepcji. Cudowna osoba. Pani dała nam plan miasta i kilka dobrych rad gdzie zjeść, którędy iść i gdzie zrobić zakupy. Proste śniadanie i bardzo dobra kawa. Polecam od serca😍😍😍 A byłam z rodziną, mąż i synowie byli zachwyceni. Dziękuję ❤❤❤”

• „Duże wygodne łóżko. Zestaw do parzenia kawyi herbaty w pokoju. Miła obsługa. "Niefrancuskie" śniadanie”

• „Lokalizacja, kontakt z właścicielem, wygląd apartamentu”

• „Bardzo pomocny i sympatyczny personel.”

• „Bardzo dobra lokalizacja. Obsluga byla bardzo mila i pomocna. Pokoje skromne ale czyste.”

• Hôtel Arles Plaza Ocena: 8,8

„Bardzo dobra lokalizacja. Przestronny pokój. Bardzo smaczne i obfite śniadania. Pomocny opersonel.”

• „Czysty, sprawne meldowanie, bardzo atrakcyjna cena za wygodne i czyste miejsce do spania. Doskonałe na przenocowanie w drodze. Miejsce z ławeczkami i stolikami na zewnątrz. Wygodny , zamykany solidną bramą parking. Możliwość łączenia pokoi.”

• „Dość smaczne śniadanie ale żadnego posiłku na ciepło (jajecznicy, czy kiełbasek). Dobra kawa rano. Ładnie wykończone wnętrze pokoju. Bezpłatny parking przy hotelu (bez możliwości rezerwacji = przyjeżdżasz późno wieczorem, to możesz mieć problem).”

• „Bardzo miła Pani w recepcji. W hotelu byłam przejazdem i miał on pełnić funkcję typowo noclegową i w moim przypadku spełnił.”

• Hôtel du Helder Ocena: 7,9

„Blisko miasta i głównych atrakcji, wszędzie da się dojść pieszo. Pokoje duże, łóżka wygodne.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie ViaRhona

na podstawie 83 682 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com