Widyń Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Neptun Ocena: 2,9

„Tylko lokaluzacja”

• Vival Hotel Ocena: 10,0

„Dobry hotel w dobrej cenie doskonały na kilka nocy, b. smaczne jedzenie. Śniadanie skromnie ale smaczne.”

• „Dobra lokalizacja, duże pokoje, wygodne łóżka.”

• „Absolutnie wszystko!!! Przemiła, dobrze zorganizowana gospodyni, wyprzedzala każde nasze życzenie. Pyszne swojskie jedzenie, bardzo obfite i w dobrej cenie czekało na nas w dniu przyjazdu, pomimo spóźnienia. Smaczne śniadania w niewielkich porcjach (zgodnie z tradycją bułgarska). Cisza, spokój, relaks. Świetna lokalizacja na wypady do skalnego miasta i jaskini Magura.”

• Bononia Hotel Ocena: 8,3

„Blisko do Baba Vida.”

• Rovno Hotel Ocena: 6,2

„Wystarczający na nocleg tranzytowy. Bardzo dobre śniadanie /wybór z karty/. Parking.”

• Complex Magura Ocena: 10,0

„W tym obiekcie zatrzymujemy się z rodziną nie po raz pierwszy. Wszystko super. W tym roku dodatkowo mogę ocenić śniadanie, znakomite. Dla rodziny z dziećmi polecam bungalow, cisza, spokój i dużo przestrzeni.”

• Hotel Impuls Palace Ocena: 3,8

„Zatem w punktach będzie przejrzyściej : 1/ hotel i jego otoczenie ( w ramach ogrodzenia obiektu ) zadbane, czysto, ciekawy nowoczesny wystrój wnętrz 2/ śniadanie smaczne ale wyboru niestety nie ma praktycznie żadnego (jajecznica albo jajko sadzone z białym serem, fasolką i plasterkiem pieczonego bekonu). Na tym kończą się dobre oceny o tym obiekcie jako miejscu noclegowym, hotelowym, czy też wypoczynkowym. Dla mnie to był pierwszy i jedyny pobyt w tym miejscu, a o powodach w drugiej części mojej opinii.”

• Hotel Dunav Ocena: 7,9

„Pokój bez większych zastrzeżeń, śniadanie ok. parking obok obiektu - wszystko ok.”

• Hotel Anna-Kristina Ocena: 8,3

„Lokalizacja, miła obsługa”