Vinschgau Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Garni Interski Ocena: 10,0

„Bardzo mili gospodarze, pyszne śniadanie i wyborna kawa! Czysto i cicho w nocy. Wygodne łóżka. ”

• Tirol Astoria Ocena: 8,3

„Bardzo wygodne łóżko ”

• Hotel Pension Lydia Ocena: 10,0

„Piękna okolica, blisko do szlaków. Bezpośrednio przy pensjonacie przystanek busa. A przede wszystkim niesamowicie życzliwy i pomocny właściciel Walter oraz jego mama serwująca przepyszne posiłki. Każdemu polecamy :)”

• Hotel Madatsch Ocena: 10,0

„KLIMAT , OBSŁUGA , CZYSTOŚĆ, DOBRA KUCHNIA I ŚNIADANIE JAK W HOTELU ******* SUPER POŁOŻENIE W”

• Hotel Gallia Ocena: 9,2

„Bardzo miła atmosfera . Personel bardzo pomocny. Mały hotel rodzinny gdzie zadbano o wszystkie szczegóły . Piękna okolica i bardzo dobra kuchnia w restauracji jak tez bogaty wybór na śniadaniu”

• Hotel Mignon Ocena: 9,6

„Bardzo smaczne śniadania i obiady. Hotel położony w pięknej okolicy. Dostaliśmy bardzo duży apartament. Polecamy!!”

• „W zasadzie podobało mi się wszystko - piękna miejscowość, a restauracja hotelowa wow! super jedzenie”

• „Bardzo duże łączone dwa pokoje - jak na włoskie warunki. Łazienka z wanną. Codzienne sprzątanie. Nie korzystaliśmy ze śniadania więc się nie wypowiadam, natomiast w restauracji podawali tylko pizzę, a więc nie tak jak w opisie. Czysto, schludnie, wszędzie blisko. Dobra kawa, pizza i lody w restauracji.”

• „Piękne położenie - wspaniałe widoki, cisza, cudowny spokój... Bardzo blisko do Passo dello Stelvio, przystanek autobusu przy samym hotelu. Bardzo czysto, sympatyczna obsługa. Restauracja z dobrym jedzeniem i wyborem dań. Chętnie bym została tam kilka dni... może kiedyś...???”

• Garni Sonne Ocena: 9,6

„Uprzejmy gospodarz zaproponował garaż dla naszych motocykli .”

9 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Vinschgau

na podstawie 2 454 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com