Belgian Coast Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Kustpark Nieuwpoort Ocena: 9,2

„Super miejsce dla rodziny z dziećmi blisko morza możliwość wędkowania”

• „Fajny nowy czysty obiekt o bardzo dobrej lokalizacji”

• „Piekarnik - był na wyposażeniu, super”

• Hotel Pacific Ocena: 5,8

„Bardzo dobra lokalizacja, bardzo blisko do plaży. Miła i bardzo pomocna obsługa.”

• Strandhotel Ocena: 10,0

„SNIADANKO PYSZNE , MILA OBSLUGA , BLISKO MORZA, POLECAMY DLA WSZYSTKICH , KTORZY POTRZEBUJA CISZY I RELAKSU”

• „dobre wyposażenie pokoju (lodówka, czajnik, herbata, cukier, kubeczki itp) świetna lokalizacja”

• Ara Dune Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo przyjemny i uroczy hotelik z charakterem. Dobra restauracja”

• Hotel Rubens Ocena: 7,0

„Najbardziej fakt, że hotel nie znajduje się w koszmarnych wieżowcach szpecących wybrzeże. Klimatyczna restauracja, Pokój akurat miałam z widokiem na...sąsiedni budynek :-) , ale jedną noc to nie przeszkadzało. Pokój mały i osoba wysoka (ja mam 168 cm) może mieć poczucie klaustrofobiczne w łazience. Śniadanie smaczne serwowane w sali na 1 pietrze z pięknym widokiem na morze.”

• Hotel De Hofkamers Ocena: 9,6

„Zachwyciła mnie atmosfera hotelu i w hotelu. Czułam się nie jak klient, którego należy dobrze obsłużyć, ale byłam osobą , gościem niezwykle mile widzianym. Hotel znajduje się tuż przy parku, blisko przystanku tramwajowego ,pokój z widokiem na piękne kamienice (rzadkość w Ostende). Łazienka wygodna, z możliwością ogrzania dla zmarzluchów :-). Obsługa przemiła, życzliwa, w ogóle Belgowie zauroczyli mnie życzliwością .”

• Hotel Princess Ocena: 8,8

„Śniadanie było super.... luzko dzieci trzeszczało ale poza tym byliśmy zadowoleni”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Belgian Coast

na podstawie 16 989 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com