Flanders Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Holiday Inn Hasselt Ocena: 7,9

„Obsluga hotelu bardzo serdeczna. Super ludzie i mila atmosfera. Ceny równiez są ok. Plusem jest to że dzieci do 13 lat nie płacą za nic. Nawet obiad mają gratis. Brawo. ”

• „Wszystko ”

• Hotel Siru Ocena: 7,9

„Śniadanie bardzo dobre, wspaniała lokalizacja.”

• Yadoya Hotel Ocena: 8,8

„Śniadanie średniego standardu. Lokalizacja obiektu dobra. Czystość dobra.”

• Maxhotel Ocena: 10,0

„Doskonała lokalizacja blisko przystanku metra Roger oraz dużej galerii handlowej. Pokój czysty, sprzątany codziennie. Na śniadanie świeże rogaliki francuskie i drożdżówki z ciasta francuskiego z czekoladą.”

• „ładnie urządzony, wygodny pokój, zestaw do herbaty”

• Martin's Klooster Ocena: 9,2

„Dużo podróżujemy i mieszkaliśmy już w wielu hotelach, które nam się podobały, ale ten z pewnością należy do tych, pobyt w których będziemy wspominać najmilej. Położony w małej cichej uliczce, w odległości kwadransa spaceru od stacji kolejowej; dziesięciu minut od stanowiących serce starówki ratusza i obu rynków i zaledwie dwóch-trzech minut od przystanku autobusowego, z którego w krótkim czasie można dojechać niemal w każde miejsce tego znacznie większego niż by się mogło wydawać miasta. Urządzony w zabytkowych, XVI wiecznych budynkach, które połączono nowoczesnymi, przeszklonymi korytarzami; z dużym wewnętrznym trawiastym dziedzińcem i widokiem na górujący nad nim kościół Św. Jakuba, oferuje ciszę i spokój i to nawet gdy jest pełen gości. Dobre, urozmaicone śniadania (doskonałe sery!), świetna obsługa , która już drugiego dnia pamięta o porannych upodobaniach gościa. Jednakże tym, co zapadło nam szczególnie w pamięć był pokój, w którym mieszkaliśmy. Narożny, z czterema dużymi oknami, z widokiem na wewnętrzny dziedziniec, drzewa i wspomniany kościół. W pogodne jesienne popołudnia wręcz zalany słońcem. Utrzymany w stylu epoki, z której pochodzą budynki, odpowiadający naszemu wyobrażeniu o niderlandzkich wnętrzach tamtego czasu. Niski, drewniany, belkowany sufit. Ciemne drewniane meble. Brak górnego oświetlenia (rekompensowany licznymi, dobrze umiejscowionymi stylowymi lampami), okna ze szprosami, wykonane z – imitującego to z epoki – lanego, miejscami barwionego na żółto i fioletowo szkła. Ciężkie kotary. Kominek, a raczej jego imitacja, jednakże wykonana tak dobrze, że włączony wydaje się rzeczywiście płonąć. Duże, choć nieco za miękkie łóżko. Bardzo wydajne ogrzewanie. Duży – umożliwiający schowanie laptopa (13 cali) i dużej lustrzanki – sejf (Uwaga! By go użytkować, oczywiście bezpłatnie, niezbędna jest karta kredytowa lub debetowa). Bardzo szybkie i stabilne Wi-Fi.”

• ibis Brugge Centrum Ocena: 8,8

„Niby standardowy hotel IBIS za to w wyjatkowym- odrestaurowanym budynku i w samym centrum Miasta. Wszędzie blisko. Parking podziemny tuż przy hotelu. Śniadanie naprawdę dobre i z szerokim wyborem.”

• Hotel Keravic Ocena: 9,2

„Duży wybór w bufecie śniadaniowym, wygodne łóżko, zestaw do kawy i herbaty w pokoju. Bardzo ładne otoczenie. Przestronna łazienka.”

• Hotel Chambord Ocena: 9,2

„Znakomita lokalizacja, miła obsługa. Świetna kawa! Mnóstwo słodkości na śniadanie! Balkon przynależny do pokoju. Panorama miasta z balkonu. Bardzo wygodne łóżko. Mnóstwo folderów i ulotek na temat oferty kulturalnej Brukseli przy wejściu do windy! Zespół pracowników Recepcji był pomocny także już po opuszczeniu przeze mnie Hotelu. Dziękuję!”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Flanders

na podstawie 159 179 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com