Flanders Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Mozart Ocena: 5,0

„Wystrój hotelu robi wrażenie ale to jest wszystko co mi się tam podobało. ”

• „Bardzo wygodne łóżko ”

• Hostel H Ocena: 6,2

„Obiekt bardzo surowy ale jak na 1 noc polecam ”

• Motel One Brussels Ocena: 8,8

„Nieduzy ale bardzo ladny i czysty pokoj. Piekna lazienka. Bardzo wygodne lozko”

• Kabas Hostel Ocena: 10,0

„Hostel bardzo przytulny, czystość na medal, miła obsługa, czysta i pachnąca pościel!! Polecam z czystym sumieniem”

• „Nieźle - dobre i obfite śniadanie.”

• Hotel Residence 18 Ocena: 7,5

„Bardzo przyjazne przyjęcie. Interesujący klimat pomieszczeń.”

• Beverly Hills Hotel Ocena: 8,8

„Dobre śniadanie. W łazience spodobały mi się kafelki na ścianie. Wygodne łóżko.”

• Hotel Orion Ocena: 9,6

„Bardzo przyjemny hotel. Personel miły, jakiego nigdzie jeszcze nie spotkałem. Udało się nawet zrealizować nietypowe życzenie (wypożyczyć odkurzacz do użytku poza hotelem:-) ). Rowery dostępne na miejscu, co akurat w Gandawie bardzo sie przydaje:-) Lokalizacja nieco na uboczu względem centrum, ale zarówno samochodem jak i rowerem dojazd to kwestia kilku minut. Polecamy!”

• „Ciekawy wystrój wnętrz, bardzo wygodne pokoje, super obsługa, świetne śniadanie. Położenie bardzo dobre, nieopodal stacji Midi (przyjeżdżają tam autobusy z lotniska w Charleroi) ale jest cicho. Do centrum też blisko. W okolicach dużo restauracji i knajp (co prawda większość arabska więc nie każdemu może pasować).”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Flanders

na podstawie 133 806 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com