Volga River Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hostel Enot Ocena: 8,8

„Miły, goscinny i uczynny serwis.”

• Vega Hotel Ocena: 7,5

„Sklepy w bezpośrednim sąsiedztwie. ”

• Hostel Uyut Ocena: 2,5

„w tym hostelu stałem pod drzwiami i nikt mi nie otworzył. Dzwonilem i miałem informację od sieci, że pomyłka lub telefon nie zarejestrowany. Ten hostel nie powinien być w sieci booking.com”

• My Hostel Ocena: 9,2

„bardzo dobre miejsce na wyjazd turystyczny. Hostel wart polecenia także ze względu na doskonała lokalizację”

• „Bardzo dobre położenie. Kuchnia dobrze wyposażona. Pokój z wygodnymi łóżkami. Bagaż można zostawić w razie potrzeby.”

• Kalinin Hostel Ocena: 9,6

„Doskonała lokalizacja do zwiedzania miasta podczas krótkiego pobytu turystycznego. W pełni zasługuje na polecenie”

• Nairi Hotel Ocena: 8,3

„Bardzo smaczne śniadania,personel restauracji hotelowej niezwykle przyjazny i gościnny (POZDRAWIAM !!!) . Również wszystkie pracownice recepcji bardzo miłe.”

• „Najbardziej uśmiechnięty personel jaki kiedykolwiek spotkałem w hotelu. Wysoka jakość usług i oferowana pomoc na każdym kroku. Dziękuję za przemiły pobyt!”

• Baccara Ocena: 9,6

„Bardzo ładny hotel położony w cichej i spokojnej okolicy. Niedaleko do nadbrzeża wołżańskiego i położonych tam knajpek. Do tzw. centrum i do najważniejszych zabytków Jarosławla trzeba trochę podejść, ale to miły spacer. Śniadania dobre, szwedzki stół. Pewnie, że zawsze mógłby być bogatszy. Internet działa dobrze. W pokoju jest mała lodówka, choć z jej chłodzeniem nie do końca jest tak, jak być powinno. Pokój czysty i przestronny, łazienka również.”

• „Lokalizacja w samym centrum, obsługa także po angielsku.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Volga River

na podstawie 42 163 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com