Volgograd Region Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Royal Castle Hotel Ocena: 10,0

„Pokój obsługa hotelu i jedziecie wszystko było na tip top polecam wszystkim ”

• „Najbardziej podobał mi się basen. Pełen relaks.”

• „- rewelacyjny pokój - bardzo dobre śniadanie - miły i pomocny personel - cicha klimatyzacja - woda do picia na każdym piętrze bez limitu - bezpieczny parking”

• „Bardzo przyjazny i pomocny gospodarz. Za dodatkową opłatą zorganizuje transfery lotniskowe i całodzienne, bardzo dokładne zwiedzanie miasta - warto skorzystać z jego wiedzy i pasji w opowiadaniu historii. Dobra lokalizacja - dojazd do centrum kilka przystanków tramwajem. Very friendly and helpful host. For an extra charge can arrange very dilligentcity sightseeing - worth his knowledge and passion of history. Good location - few tramstops from the city center.”

• „Dobra lokalizacja. Miła obsługa.”

• Motel Melnitsa Ocena: 7,1

„Cena pokoju byla dosc przystepna, w porownaniu z zawyzonymi cenami noclegow w samym Wolgogradzie, w czasie Mistrzostw Swiata.Mialem pokoj z lazienka i mala lodowka,oraz tv.Dobrze ze pokoje maja klimatyzacje bo przy tych 40 stopniowych upalach mozna sie bylo ugotowac.Blisko sklep spozywczy(dobrze zaopatrzony ;)z bankomatem, personel ok, pomimo braku znajomosci jezyka angielskiego.Sniadanie w cenie to tez byl duzy plus.Kolo obiektu przejezdza niewielki bus i zabiera do Wolgogradu za 80 kopiejek.Niedaleko jest dostep do Wolgi i niewielka plaza.Okolica ogolnie dosc kamerala. Ogolnie w tej cenie, to moge polecic ten obiekt. Moja ocena to 7”

• Hotel Seven Kings Ocena: 7,9

„Wszystko perfekcyjnie i super. Czystość, klimatyzacja, obsługa, uczynność,”

• Formula 1 Ocena: 8,8

„Byłem na meczu Japonia-Polska. Z punktu widzenia meczu, lokalizacja doskonała, stadion jest po drugiej stronie ulicy. Rewelacja! Jak na jedną noc, to super miejsce. Obok również Kurhan Mamaja, czyli główna atrakcja miasta.”

• „Piękny hotel z wszystkim co potrzeba.”

• Nairi Hotel Ocena: 8,3

„Bardzo smaczne śniadania,personel restauracji hotelowej niezwykle przyjazny i gościnny (POZDRAWIAM !!!) . Również wszystkie pracownice recepcji bardzo miłe.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Volgograd Region

na podstawie 5 423 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com