Vranjska Banja Spa Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• M Garni Hotel Ocena: 7,5

„Duży prywatny parking. Czysta łazienka. Pokój ok. Sympatyczny personel udostępnił śniadanie do 10:00 a wymeldowanie do 12:00.”

• M Garni Hotel Ocena: 7,1

„Dobra lokalizacja, blisko autostrady. Czysta pościel i ręczniki. Miła obsługa. ”

• M Garni Hotel Ocena: 10,0

„Czystości Miła obsługa ”

• M Garni Hotel Ocena: 9,2

„Spaliśmy w drodze do Grecji po 1200 km, nie jedliśmy śniadania bo to tylko nocleg i 7 h i szybki wyjazd, na powrocie jednak musieliśmy coś zjeśc i niestety w Hotelu sa tylko śniadania, a byliśmy wieczorem. Po tak długiej podróży, poszliśmy na spacer w centrum Vranje, ludzie pomocni mili znaleźliśmy fajną restauracje i BYŁ ROSÓŁ :D super makarony etc.. wiec ok 2 km od obietku spacerkiem, - bezpiecznie i miło.. Generalnie polecam.”

• M Garni Hotel Ocena: 9,2

„Położenie, blisko trasy E 75. Przystępna cena. Miła obsługa.”

• Banjski konak Ocena: 9,6

„Obiekt jest prawie nowy. Łazienki nie są połączone z pokojem, ale jest po jednej na pokój. Aneks kuchenny na korytarzu. Całość jest prawie nowa, czysta, wygodna, nowocześnie urządzona. Znakomite miejsce na nocleg podczas podróży. Dojazd dobry. Za oknem szumi strumyk. Miejsce bardzo ciche. Miejscowość uzdrowiskowa. Za te pieniądze (10 euro od osoby za noc) jest to oferta znakomita!”

• M Garni Hotel Ocena: 7,9

„Dobre miejsce na nocleg tranzytowy, łatwy dojazd, śniadanie do wybory z karty dań”

• M Garni Hotel Ocena: 8,8

„czystość”

• M Garni Hotel Ocena: 7,9

„Dobra lokalizacja blisko autostrady E75, dobry na jedną noc w drodze tranzytowej, pokój czysty zadbany, własny duży parking, miła i pomocna obsługa. Cena adekwatna do jakości. Polecam”

• M Garni Hotel Ocena: 7,5

„Przestronne, wygodne pokoje i łóżka”

1 Najlepszych Hoteli w regionie Vranjska Banja Spa

na podstawie 394 Opinii o Hotelach na Booking.com