Wysoczyna Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Alfa Ocena: 9,2

„Podobało mi się wszystko i napewno jeszcze zkożystam ”

• Fabrika Hotel Ocena: 9,2

„Hotel bardzo dobry. ”

• Motel Pávov Ocena: 8,8

„Menu śniadaniowe troszkę za skromne jak na obowiązujące standardy i proponowaną przez Motel cenę. W moim przekonaniu do szybkiego poprawienia. Zapomniano o produktach dietetycznych, bezglutenowych, ale też mały wybór dla wegan i wegetarian - co mnie osobiście dotyczyło. Poza tym ok.”

• Hotel Zámek Valeč Ocena: 9,2

„Bardzo klimatyczny hotel. Pokój historyczny przestronny, wysoki i z dużymi oknami. Czysto, obsługa bardzo miła. Duży teren wokół hotelu, idealny na spacer wieczorem.”

• „Polecam obiekt! Śniadania smaczne (sadzone+omlety+ciepłe kiełbaski na wejściu od kucharza). Pokoje z łazienkami czyste, zadbane. Restauracja na miejscu z pysznym jedzeniem.”

• „Obsługa bardzo miła, dobre śniadanie, czysto i łanie w pokojach. Grzeczność i profesjonalizm. POLECAM.”

• „Ładne położenie, blisko do zabytków, czysto w części hotelowej, dużo miejsca w szafach, duża łazienka, osłony na okna przeciwko owadom, niezła kawa w restauracji.”

• Hotel Pangea Ocena: 8,3

„Położenie hotelu”

• Hotel U Hrabenky Ocena: 8,3

„Bardzo ładnie urządzony, duży pokój, wyposażony nawet w wannę. Śniadanie na niezłym poziomie, jak na Czechy. Restauracja w obiekcie bardzo sympatyczna i dobre, czeskie jedzenie.”

• Hotel Antoň Ocena: 9,2

„Bardzo miła obsługa, pyszny chleb”

27 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Wysoczyna

na podstawie 7 871 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com