2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Dolina Wachau Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Duże, ładne, czyste i dobrze wyposażone pomieszczenia. Budynek usytuowany na starówce. Dokładny opis odbioru kluczy.”

• „Czystość, układ pomieszczeń, wystrój mieszkania, lokalizacja, kontakt z właścicielem”

• „Bardzo przestronne i czyste mieszkanie.”

• „dobra lokalizacja, 5 min z trasy należy zjechać , aby się przespać w drodze do Włoch idealnie.”

• „Duże mieszkanie z fajnym widokiem. Wyposażone jak należy.”

• Ferienwohnung Ocena: 10

„Wszystko.Nie było nic co mogłoby zaniżyć moją ocenę.”

• „Mieszkanko w zabytkowej kamieniczce - klimatyczne, czyste. Doskonała lokalizacja - cicho pomimo, iż bardzo blisko samego centrum starego miasta. Parking miejski w pobliżu.”

• Apartment Elena Ocena: 10

„Bardzo sympatyczni gospodarze świetna lokalizacja Bardzo dobrze wyposażona kuchnia Narożnik w kuchni, duży okrągły stół 6 osobnych łóżek Wanna z prysznicem Miejsce parkingowe Świąteczne ozdoby i oświetlenie”

• „Przestronne, dobrze wyposażone mieszkanie z dużą wygodną wanną. Czysto, cicho i komfortowo, gorąco polecam:) Korzystaliśmy z noclegu w drodzę na narty, więc liczył się dobry dojazd do autostrady. Na spacer, okolica przyjemna:)”

• „Doskonała lokalizacja, blisko centrum. Obiekt bardzo czysty i pięknie urządzony.”