2. Oman – opinie o hotelach
  3. Oman – opinie o hotelach
Wahiba Sands Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Home X4 Ocena: 10

„Rewelacyjna lokalizacja, ogromny apartament”

• Home X4 Ocena: 9

„Bardzo miły gospodarz. Minimalistyczny dom utrzymany w tradycji. Bardzo dobre rozwiązania funkcjonalne. Świetny na wypad w góry.”

• „Przede wszystkim bardzo miły i pomocny Pan na recepcji! Apartament bardzo duży, czysty, świetny stosunek jakości do ceny. Wygodne łóżko. Z kuchni nie korzystałyśmy, ale widziałyśmy, że jest podstawowe wyposażenie. W łazience kosmetyki.”

• „Hotel położony przy głównej ulicy. Personel pomocny.Apartament czysty.W pobliżu bardzo dobry Restaurant grill.Dobra lokalizacja w drodze do Sur.”

• Home X4 Ocena: 10

„Świetne miejsce. Bardzo ładnie urządzone. Duże pokoje. Bardzo nowoczesne. Śniadanie lub obiad można zjeść w namiocie z widokiem na wydmy. Bardzo polecam także z wycieczka po pustyni.”

• Home X4 Ocena: 10

„Apartamen bardzo duży 90 mkw połozony tuż przy wydmach ( brama na pustynię) jednocześnie można dojechać samochodem 2 WD. Właściciele nienachalni dla chętnych można zamówić atrakcje typu wielbłądy czy przejażdżkę po wydmach 4 DW Cena bardzo atrakcyjna (parter) Polecam :-)”

• „Lokalizacja”

• Home X4 Ocena: 10

„Super gospodarz. Piękmny dom, klika osobnych apartamentów. Nasz miał otwarty widok na wydmę i wschód słońca - bezcenne. Dodatkowo płatne śniadanie i kolacja na pustyni, w takim obozie od gospodarza. Jazda nocą autem terenowym po wydmie 100km/h :) - bajka. Polecam”

• Home X4 Ocena: 10

„Rewelacyjna lokalizacja ,piękny widok z okien.Mieszkanie duże ,czyste.”

5 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Wahiba Sands

na podstawie 456 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com