Wakayama Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Sekishoin Ocena: 7,1

„Cisza, spokój. Skupienie.”

• Sekishoin Ocena: 8,3

„Wyjście na balkon z widokiem na ogród, podgrzewacz pod stolikiem w przestronnym pokoju, bardzo smaczne wegetariańskie posiłki, ciasteczka i zielona herbata w pokoju, świątynia zaraz przy wejściu na cmentarz.”

• Yochi-in Ocena: 9,2

„Na jedną noc wystarczający. Wszędzie czysto. Pokój duży, materace do spania wygodne. W chłodniejsze dni możliwość dogrzania pokoju klimatyzacją. Miły i uczynny personel. Klimatyczny nocleg w klasztorze. Możliwość uczestniczenia w porannej ceremonii.”

• Kumagaiji Ocena: 10,0

„Nocleg w świątyni buddyjskie to przeżycie samo w sobie, spodziewałam się spartańskich warunków w zamian za jedyne w swoim rodzaju doświadczenie. Zaskakująco warunki noclegu okazały się bardzo dobre. Nasz pokój rodzinny składał się tak na prawdę z dwóch pokoi. Zaraz po przyjeździe podano nam herbatę z ciasteczkami i wyjaśniono zasady zakwaterowania. Futony były bardzo wygodne i ciepłe. Łazienki czyste i nowoczesne, dostępne całą dobę. Niestety nie miałam okazji skorzystać z tradycyjnych łaźni japońskich. Jedzenie przepyszne, do tego co dzień mnich tłumaczył nam co dokładnie jemy. Z góry zastrzegam jednak, że nie każdemu takie smaki mogą przypaść do gustu (znajoma w czasie pobytu nie zjadła tu prawie nic). Ja jednak byłam zachwycona :D Istnieje też możliwość uczestniczenia w porannych modlitwach. Lokalizacja dobra, sama miejscowość nie jest duża, bez problemu można trafić do wszystkich ciekawych miejsc.”

• Miyoshiya Ryokan Ocena: 8,3

„Dobra lokalizacja. Duży pokój. Pomocny personel.Miejsce dobre jako przystanek na drodzę "Kumano Kodo". Można pozostawić cześć bagażu, i odebrać po powrocie z wędrówki.”

5 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Wakayama

na podstawie 232 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com