Waldecker Land Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Cisza”

• H+ Hotel Willingen Ocena: 9,2

„Świetny i bardzo czysty hotel z wieloma udogodnieniami. Śniadania bardzo dobre i urozmaicone. Jest w czym wybierać. Obiadokolacje małozróznicowane i zbyt mały wybór potraw alternatywnych. Pokoje duże z aneksem kuchennym i lodówką. Bardzo czyste. Bardzo sympatyczny i pomocny personel hotelowy. Polecam!”

• Landhotel Teuteberg Ocena: 5,4

„Cicha i ladna okolica i miejscowosc!!!”

• „Generalnie podobało mi się wszystko. Czystość, lokalizacja, i co jest dla mnie istotne - stosunek do zwierząt bardzo pozytywny. Jednym słowem udany pobyt i zdecydowanie polecam wszystkim:)”

• „Widoki okolica przepiękna pyszne śniadania oraz miłą obsługą”

• Hotel Touric Ocena: 10,0

„Żadnych problemów z językiem angielskim. Miła obsługa. Basen również zadbany. W godzinach wieczornych mało ludzi. Śniadanko dobre i wszystko świeże. Kawa również pyszna. Godny polecenia.”

• „Właściwie jedyny plus to lokalizacja (samo miasto nie hotel)”

• Hotel Berghof Ocena: 7,9

„Bardzo miła obsługa. Szybko reagująca na życzenia ze strony gości hotelowych.”

• H+ Hotel Willingen Ocena: 10,0

„Suuuper... Duży w zasadzie apartament a nie pokój. Śniadania hmmmm każdy znajdzie coś dla siebie duży wybór wszystkiego smacznie schludnie czysto zdecydowanie polecam”

• „Bardzo ładny hotel. Nowy, czysty. Idealna lokalizacja. przestrzenny balkon.Piękna stylizacja. Bardzo miła Pani właścicielka Angelika. Czysto, bardzo dobre śniadanie. Dostałam darmowe wejście na basen. Polecam!!!!”

25 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Waldecker Land

na podstawie 6 323 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com