Waldviertel Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Wyjatkowo mila obsluga,ladne pokoje,bardzo dobre sniadanie”

• „Czysto, wygodne łóżka, przestronne pokoje i spora łazienka. Trzeba tylko pamiętać o tym ze to akademik a nie hotel”

• Schloss Haindorf Ocena: 7,5

„Śniadanie było bardzo smaczne podane w bardzo klimatycznym pomieszczeniu. Na stole stała fajna kamienna tabliczka z naszym nazwiskiem i wszystko było gotowe od momentu otwarcia. Pomimo późnego przybycia klucze na nas "czekały" w restauracji obok hotelu, co było dla nas dużym udogodnieniem. W restauracji tej spróbowaliśmy i polecamy różnego rodzaju pajdy chleba z wieloma dodatkami. Przed podaniem pajdy te były zapiekane w piekarniku i podawane na gorąco. Ciekawe doznania kulinarne. Hotel jest usytułowany na uboczu miejscowości, cichej okolicy. Do rynku miasteczka jest kawałek drogi, ale spacer po tej okolicy jest dobrym uzupełnieniem zwiedzania po długiej podróży motocyklowej.”

• Hotel Ulrike Ocena: 10,0

„piękne położenie wśród winnic, niedaleko Dunaju, bardzo mili gospodarze, smaczne śniadania/Schöne Lage inmitten der Wachauer Weinberge und in der Nähe der Donau, sehr nette Hotelbesitzer, leckeres Frühstück”

• „Położenie nad Dunajem i miasteczko Melk.”

• „Bardzo miła i uczynna obsługa. Przestronny pokój. Wspaniały widok na Dunaj. Bardzo dobre śniadanie. Bardzo wygodna część parku z basenem”

• Orange Wings Krems Ocena: 9,6

„Ciekawy obiekt, dobra klimatyzacja, wygodne łóżko”

• Hotel Klinglhuber Ocena: 5,0

„Nowoczesny hotel, ładnie zaprojektowany. Jednak cena w stosunku do wyposażenia zbyt wysoka.”

• „Położenie hotelu, wystrój , ogród basenem , zabytkowy klimat hotelu oraz położenie w centrum.”

• „Smaczne śniadanie ,bardzo elegancko podane. Cudowny hotel na romantyczną wycieczkę, położony w przepięknej dolinie Dunaju.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Waldviertel

na podstawie 7 110 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com