Stan Waszyngton Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Nic”

• „Obiekt położony w ładnej części miasta, obok stadionu Huskies i kampusu Univ of Washington. Około 20 min pieszo od stacji Link Rail, którą można dostać się do centrum i na lotnisko. Obsługa starała się pomóc w razie czego, choć np na brak internetu jednego dnia nic nie potrafili poradzić. ”

• MarQueen Hotel Ocena: 9,6

„lokalizacja, sąsiedztwo fantastycznych restauracji, wielkość pokoju”

• „Śniadanie jak na amerykański standard było całkiem niezłe, z racji nieco większego wyboru niż zwykle. Ale nie chcę przesadzać bo to nadal standard 'śniadania w cenie' ;) Pokoje duże i czyste a motel przyjemny. Taki Beymontowski więc dla nas ok - podobnie jak Super 8.”

• „Znakomite sniadanie”

• „Możliwość śniadania w cenie, przyjazny personel, czysty i dobrze urządzony pokój, wygodna i czysta łazienka. Możliwość skorzystania z pralni. Wi-Fi bardzo dobrze działające.”

• „Może być na jedną noc.”

• Mirabeau Park Hotel Ocena: 10,0

„W hotelu trwały zewnętrzne prace budowlane ale zupełnie to nie przeszkadza w pokoju. Parking duży , łatwo dostępny. Pokój komfortowy i cichy. Gorąco polecam.”

• „Dobry hotel na 1 lub 2 noce. W okolicy dużo sieciowych restauracji , stacje benzynowe - typowy motel. Pan w recepcji miły i pomocny, zmienił nam pokój z działająca lodówką.”

• „Duże, wygodne łóżko. Ogromny telewizor.”

24 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Stan Waszyngton

na podstawie 8 960 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com