Weinviertel Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Jesteśmy mile zaskoczeni tym miejscem i przemiłą obsługą. Niestety ze względu na naszą nieznajomość języków obcych nie mogliśmy w pełni skorzystać z dobrodziejstw tego miejsca. Stare zabudowania ale bardzo czyste i dobrze utrzymane. Restauracja specyficzna ale bardzo dobra. Wino i chleb z dodatkami. Szkoda, że byliśmy tylko jedną noc ( tranzyt Albania->Polska). Ogólnie bardzo polecamy wizytę w tym miejscu👌👍🏻”

• „Czystość i położenie, dyskretna gospodyni.”

• „Wysoka jakość obsługi, uprzejmość personelu, pyszne śniadanie i znakomita kawa.”

• „Piękny widok z tarasu, cisza, rewelacyjne śniadanie i wszelka różnorodność wyboru potraw. Można zakupić lokalne wino. Przyjazny personel.”

• Hotel Michael Ocena: 10,0

„Czysto, cicho, duzy pokoj, dobre sniadanie”

• Tour-Motel Ocena: 9,6

„Świetny obiekt do nocowania "w drodze"”

• Kaiserrast Ocena: 9,2

„Bardzo duży wybór smacznych potraw na śniadanie, w dodatku śniadanie było w cenie pobytu. Hotel idealny na jeden nocleg- przerwę w podróży, bardzo blisko autostrady. Polecam”

• „Baza do zatrzymania się w drodze idealna. Śniadanie typowe.”

• OEKOTEL Korneuburg Ocena: 7,9

„Hotele sieci OEKOTEL są tradycyjnie niezawodne a spałem już w nich kilkanaście razy. Dają porządne śniadania. Super jest OEKOTEL z Salzburgu ze względu na bezpośrednie połączenie trolejbusowe z historycznym centrum ( Karajanplatz ).”

• „Bardzo dobre miejsce na nocleg w trasie pn-pd lub pd-pn”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Weinviertel