Western Australia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Forest Lodge Resort Ocena: 10,0

„Wszystko było super! A najwięcej frajdy zrobiły biegające przy obiekcie kangury!”

• „Do wyboru mieliśmy kąpiel w basenie lub spacerkiem moglibyśmy iść na plażę i pływać w oceanie. ”

• „Lokalizacja”

• „Czysto, blisko basen, dobrze wyposażona kuchnia, miła administracja”

• „Śniadanie naprawdę doskonałe, choć za mało świeżych warzyw, jeżeli ktoś bilansuje swoją dietę. To nie ma pomidora, ogórka czy papyrki,ale jest dużo cukru nawet śledzie na słodko.”

• „Miły i pomocny personel - najważniejsze. Standardowe i darmowe śniadanie - tosty, dżem, płatki, mleko. Kawa i herbata - free. W miare blisko centrum (jak dla mnie) czy też stacja Perth (1,5 km) można śmiało iść na piechote. Przy obiekcie przystanek autobusowy. Parę kroków dalej McDonalds, kawiarenki. Przechowalnia bagażu - darmowa. Mimo tłumu było nawet cicho. Można spotkać ciekawych ludzi. Brak ręcznika. Łóżka nie zbyt czyste. Typowe miejsce backpakerskie. Ogólnie podobało mi się i chyba bym tam wrócił.”

• „Transport lotniskowy ok”

• „Najszybszy internet w trakcie podróży po Australii”

• „Fajna lokalizacja. Przestronna kuchnia i jadalnia. Mozliwosc gotowania wlasnych potraw dzieki udostepnianym za depozyt garnkom i naczyniom. Duzo miejsca na przechowywanie produktow. Czesc ludzi kupuje swoje garnki i naczynia w sklepie ale nie jest to konieczne. W naszym pokoju byla lodowka choc sa tez w kuchni. Przechowalnia bagazu.”

• „Śniadania smaczne , duży piękny basen, choć woda chłodna . Duży ogrod i piękny baobab australijski.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Western Australia