West Coast Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetna lokalizacja, czysto bardzo, sympatyczna pani właścicielka.”

• „Bardzo czysty przestronny pokój w cichym miejscu z dobrą lokalizacją Polecam serdecznie w tym którzy podróżują z rodzinami obsługa pomocna grzeczna i taktowna”

• „Lokalizacja”

• „Dobra lokalizacja”

• Sunset Motel Ocena: 9,6

„Piękny widok z pokoju, ogród, dobra i bardzo pomocna obsługa w recepcji. przestronny pokój, lodówka, możliwość zrobienia kawy/herbaty, parking przed samymi drzwiami - walizkę wkłada się bezpośrednio do pokoju prawie. Hotel jest nieco na uboczu, ale nam to odpowiadało.”

• Te Nikau Retreat Ocena: 10,0

„Domek kowhai przystosowany dla niepełnosprawnych. możesz wjechac wozkiem. Widoku na paprocie i las deszczowy nie zapomnę. Przepięknie!”

• „Sympatyczna atmosfera:)”

• „Fantastyczne właściciel obiektu, który zawsze wywoła uśmiech na twarzy:) Przekazał dużo wskazówek, opowiedział o ciekawych miejscach w okolicy, które w przewodnikach są pominięte. Bardzo pomocna i życzliwa osoba. Miejsce polecam szczególnie backpackersom, luksusów się tam nie znajdzie, ale jest to miejsce z duszą”

• „Świetny hostel, bardzo miły i uczynny personel. Przyjechaliśmy po godzinach otwarcia recepcji - klucze czekały na nas w pokoju, a na drzwiach była karteczka z imieniem. Wszystko czyste, powierzchnie wspólne przestronne.”

14 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie West Coast

na podstawie 3 213 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com