Kreta Zachodnia Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Najlepszy hotel w Agia Marina. Kameralny, przy plazy, piekne widoki. Bardzo czysty i zadbany. Nowoczesny.”

• Royal Sun Ocena: 7,5

„Duży wybór posiłków na śniadania. Świetny widok na miasto z tarasów. Pokoje w dobrym standardzie. Polecam ”

• Irene Hotel Ocena: 8,3

„Dobre śniadania. Super lokalizacja.”

• Christina Beach Ocena: 9,6

„Mieliśmy apartament z jacuzzi z widokiem na morze. Pokój bardzo ładny, nowy idealny dla 2 dorosłych + 2 dzieci. Lokalizacja przy samym deptaku z ładnie zagospodarowaną plażą. Widok magiczny. POLECAM !”

• Ilingas Hotel Ocena: 7,1

„Sympatyczny, dowcipny, pomocny, gospodarz. Wspaniałe położenie u wylotu skalnego wąwozu, przy samej plaży. Cisza”

• „Atmosfera, spokoj, ladnie urzadzony hotel.”

• Kalyves Beach Hotel Ocena: 10,0

„Wspaniały pobyt 💋😁Marzę o powtórnej wizycie.Personel w recepcji na najwyższym poziomie.Posiłki bardzo smaczne.”

• Carisa Maleme Ocena: 9,6

„Personel bardzo przyjazny i pomocny, pokój czysty i zadbany, codziennie sprzątany, ręczniki wymieniane codziennie, w pokoju dostępny ekspres do kawy oraz szklanki i filiżanki. Śniadania bardzo smaczne. Doskonale pieczywo, rewelacyjne owoce i grecki jogurt. Na plaży bezpłatne leżaki i parasole. Z chęcią wrócę.”

• Posidonio Hotel Ocena: 10,0

„Sniadanie dobre, hotel czysty . Bardzo ładnie położony. Przy plaży i deptaku. Blisko do centrum . Za bardzo dobrą cenę”

• Falassarna Hotel Ocena: 7,5

„Bliskość do morza.”