West-Flanders Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Portinari Ocena: 8,8

„Bardzo ładny wystrój, miła obsługa, bardzo dobra lokalizacja. Nietypowa ale przyjemna łazienka. Tani parking kilka metrów od hotelu. ”

• Monsieur Maurice Ocena: 10,0

„Przemiła obsługa, znakomite śniadanie, świetna lokalizacja. ”

• Kustpark Nieuwpoort Ocena: 9,2

„Super miejsce dla rodziny z dziećmi blisko morza możliwość wędkowania”

• „Piekarnik - był na wyposażeniu, super”

• Hotel Pacific Ocena: 5,8

„Bardzo dobra lokalizacja, bardzo blisko do plaży. Miła i bardzo pomocna obsługa.”

• Strandhotel Ocena: 10,0

„SNIADANKO PYSZNE , MILA OBSLUGA , BLISKO MORZA, POLECAMY DLA WSZYSTKICH , KTORZY POTRZEBUJA CISZY I RELAKSU”

• Snuffel Hostel Ocena: 10,0

„Super lokalizacja, bardzo duże zamykane szafki, dobre śniadanie, bezpłatne przechowywanie bagażu, bardzo dobry stosunek ceny do jakości, przyjazna obsługa, można płacić kartą, dobra komunikacja.”

• „Dobra lokalizacja! Hostel położony w samym centrum! Przyzwoite śniadanie. Bar na dole :)”

• Anselmus Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo miły i pomocny właściciel hotelu. Na powitanie od razu otrzymaliśmy mapę miasta i komentarz gdzie pójść, co zobaczyć, jakie dodatkowe atrakcje będą w trakcie naszego pobytu. Super lokalizacja hotelu, bardzo dobra obsługa. Polecam.”

• „rewelacyjne położenie na starym mieście, najciekawsze miejsca w zasięgu ręki, niedaleko do dworca kolejowego (ok. 1,3 km) i busa z lotniska z Brukseli. Bardzo klimatyczne miejsce. Wspaniały i pomocny personel-przyjechaliśmy z Brukseli około 00:30 a w tajemniczym schowku czekały na nas klucze od hotelu i pokoju. A w pokoju podstawowe informacje i plan miasta. Dobre śniadania. Czysty pokój, codziennie sprzątany. Widok z okna pokoju nr 10 na klimatyczne kamieniczki.”

28 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie West-Flanders

na podstawie 62 707 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com