Fryzja Zachodnia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• SuyderSee Hotel Ocena: 10,0

„Super śniadanie ”

• „Pyszne śniadanie,miła obsluga,czystość ”

• „Just perfect!”

• Hotel Medemblik Ocena: 10,0

„Przemiły personel jak na Holendrów przystało bardzo wygodne łóżko . Spało się fantastycznie 😀”

• Hotel de Magneet Ocena: 10,0

„Śniadania w cenie zadowolą nawet wymagających,bezpłatny parking ,fajna atmosfera.Personel bardzo kontaktowy”

• Hotel Du Passage Ocena: 3,3

„Oprócz lokalizacji w tym hotelu nic nie ma prawa się podobać. To jest jakaś tragedia albo mało śmieszny żart. Do tej pory nie otrzymałem rachunku za pobyt chociaż przy wyjeździe obiecano mi że rachunek przyjdzie na mój adres mailowy. Sam hotel nie powinien nosić tego miana. W Polsce koszt czegoś takiego to nie więcej niż 50 PLN za dobę. Szanowni podróżni, zapłaćcie za pobyt w tej miejscowości trochę więcej w innym hotelu i omijajcie ten przybytek szerokim łukiem. Naprawdę nie jest warto się tam nawet zbliżać.”

• „Świetna lokalizacja, dobre śniadania, czysty pokój, piękna okolica :)”

• Die Port van Cleve Ocena: 4,2

„Lokalizacja wydawała się bardzo ładna , jednak okazało się, że nocą jest bardzo hałaśliwie”

• De Halve Maan Ocena: 6,7

„Miły personel jak na Holendrów przystało.”

• Hotel De Koepoort Ocena: 8,8

„Dobra lokalizacja, przepiękne miasteczko, bardzo czysto, miły pomocny personel, zestaw kawa-herbata w pokoju, hotel klimatyczny, bardzo dobre śniadanie- na prośbę przygotowane nieco wcześniej.”

15 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Fryzja Zachodnia

na podstawie 465 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com