West Yorkshire Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Cosmopolitan Hotel Ocena: 10,0

„Czysto, schludnie, wygodnie, świetny personel, bar z restauracja godny polecenia, moment od dworca. Z pewnością wrócę!”

• „Ogólnie bardzo fajny hotel ”

• Jurys Inn Bradford Ocena: 10,0

„Pokoj”

• „Bardzo czysto obsluga bardzo mila i pomocna.”

• Leeds Marriott Hotel Ocena: 10,0

„Hotel w samym centrum - super , śniadania jedliśmy poza hotelem - więc nie ocenię , minusem - dokuczliwy hałas spowodowany bliskością stacji kolejowej - przystanek - pisk pociągów - aby zasnąć musieliśmy zamykać okna - a klimatyzacja nie działa ( trafiliśmy na piękną , upalną pogodę)- przyniesiono nam 2 wentylatory i daliśmy radę . Łazienki czyściutkie, codziennie wymieniane ręczniki. Spa w cenie - mały basen , 2 sauny .Było super.”

• The Abbey Lodge Hotel Ocena: 10,0

„BARDZO ŁADNY HOTEL.SMACZNE ŚNIADANIA,MIŁA OBSŁUGA.Z PRZYJEMNOŚCIĄ WRÓCĘ DO TEGO HOTELU.”

• „ROMANTYCZNE MIEJSCE,PIĘKNE OTOCZENIE.JEDYNYM MINUSEM BYŁ BRAK KLIMATYZACJI,A PRZY PANUJĄCYM UPALE WENTYLATORY NIE DAWAŁY RADY.PANIE W RECEPCJI NIEZWYKLE SYMPATYCZNE.”

• „Czysto miło spokój polecam”

• „bardzo dobra lokalizacja, spokojne miejsce,pyszne śniadanie,urocze miejsce”

• „Pokoje są czyste, codziennie posprzątane, estetycznie urządzone. Hotelowe WiFi działa bardzo sprawnie. Personel jest bardzo pomocny i profesjonalnie obsługuje klientów. Lokalizacja fantastyczna, blisko centrum (max. 10 minut pieszo), niedaleko sklepy, przystanek autobusowy linii 757, którym można dojechać z lotniska i na lotnisko.”

29 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie West Yorkshire

na podstawie 14 841 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com