Western Finland Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Scandic Laajavuori Ocena: 10,0

„Hotel na obrzeżach miasta, z danym basenem . W pobliżu stok narciarski ale byliśmy w czerwcu więc wiadomo białego puchu nie było, za to były za to białe noce. Rowery, siłownia na wyposażeniu hotelu.”

• „Wszystko było wspaniałe: super czystość, przestronność, do dyspozycji kuchenka mikrofalowa, kuchnia, trochę przymała lodówka jak na tak duży obiekt. Po uprzedniej zgodzie personelu można nawet skorzystać z nowoczesnej pralki i suszarki ( JEŚLI SIĘ NIE MYLĘ, TO BEZPŁATNIE..brawo gdyby tak było istotnie!!! } O czymś co nie powinno mieć miejsca napiszę w kolejnej odpowiedzi na ankietę. A zapytanie będzie : "CO MI SIĘ NIE PODOBAŁO?" Proszę uważnie przeczytać poniższą odpowiedź, gdyż ułatwi ona początek przygody z Dream Hostel w Tampere!! Podsumowując jest to hostel, który śmiało zaliczyć nie możemy, TYLKO MUSIMY zaliczyć do tych hosteli z wyższej półki..... ale HOSTELI z przyzwoitą ceną!!!! Szczerze i uczciwie polecam.....ale proszę przeczytać następny punkt ankiety, gdyż jest on bardzo istotny i powinien być odpowiednio przekazany w ogólnej, podstawowej informacji o tymże obiekcie.”

• Kartano Hostel Ocena: 5,4

„nie rozumien dlaczego ceny w Finlandi za tego typu uslugi musze byc wyzsze niz w innej czesci Europy!!”

• Haapasaaren Lomakylä Ocena: 10,0

„Rewelacyjne miejsce na tygodniowy wypad na ryby. Na miejscu można wypożyczyć łódki i silniki wędkarskie. Domki super wyposażone. Jeziora rybne. W domku ośmioosobowym pełne wyposażenie sauny, TV, Internet. Polecamy dla szukających lokalizacji na Wyprawę wędkarską.”

• „Niesamowicie spokojne miejsce. Duża ilość udogodnień, miła obsługa i urocze otoczenie. Miejsce wybierane przez lokalsów na krótsze i dłuższe pobyty.”

• Hotel Kokkola Ocena: 7,1

„Czysty i ładny hotel. Polecam.”

• Hotel Amado Ocena: 4,6

„Tzw turystyczna pułapka. Drogo a jak w akademiku z mojej młodości w latach 70.. ale było czysto”

• Poroholma Resort Ocena: 9,2

„Ładna lokalizacja - nad jeziorem, wśród zadbanej zieleni, w pobliżu mariny, saun, baru, statków wycieczkowych. Domki typowe, zadbane, czyste, z toaletą i werandą, wyposażone w lodówkę, mikrofalówkę i ekspres przelewowy do kawy. Łazienki typowo dla kempingów wspólne - czyste i dostępne. Możliwość skorzystania z darmowej sauny w pewnych godzinach. Miła i uczynna obsługa. Korzystałem z samochodu-dojazd do zabytkowego centrum w 5 minut.”

• „Bardzo sympatyczny Hotel blisko morza. Smaczne śniadanie, wysoki standard w porównaniu do ceny.”

• „Sauna OK”

22 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Western Finland