Western Transdanubia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetny pokój. Sauny, basen, jacuzzi w cenie pobytu. Dobre śniadanie. Miła obsługa. ”

• Lima Hostel Győr Ocena: 6,2

„Super lokalizacja, praktyczna forma zameldowania”

• Aurora Ház Ocena: 10,0

„W Apartamentcie spędziliśmy tylko jedną noc w drodze do Chorwacji, ale śmiało mogę polecić, gdyż znajdowały się w nim wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Nadto był czysty i przytulny, a właściciel bardzo sympatyczny. Miejscowość również ładna i na pewno kiedyś przyjedziemy do Aurora Ház na dłuższy pobyt. ”

• Land-Plan Hotel Ocena: 8,8

„Czystosc, komfort, stosunek jakosci do ceny”

• Fonte Hotel Ocena: 4,2

„Bliskość rynku”

• „dobre śniadania,wygodne łóżka,dobre przejście do term,termy w strefie nr II”

• „Nasz pobyt obejmował wersję all inclusive. Wybór dań w czasie każdego posiłku mógł zadowolić każdego. Do tego dostęp do napojów i przekąsek między posilkami w restauracji. Hotel posiada bazę leczniczą ( wody termalne), baseny kryte i na otwartym powietrzu. Otacza go park w którym rozstawiono setki leżaków.”

• „Nie liczyliśmy na luksusy tylko na odpoczynek w trakcie podróży. Pokój był niewielki, ale całkowicie wystarczający na jedną noc. Czysto. Wokół cisza. Bardzo blisko do piekarni działającej codziennie od 5 do 22. Wifi działało bez problemu. Płatność gotówką nie była dla nas problemem, gdyż obiekt uprzedzał o takiej formie płatności. We didn't expect luxuries but a place to rest during the journey. The room was small but enough for one night. It was clean. Silence around. Very close to bakery shop open everyday (incl. weekends) from 5 am to 10 pm. WIFI OK. Payment only in cash wasn't a problem, because we knew about it before.”

• Hotel Aquamarin Ocena: 8,3

„Baseny”

• Hotel Bacchus Ocena: 9,6

„Bardzo dobra lokalizacja (blisko do zamku i nad Balaton). Samochód śmiało można zaparkować przed hotelem na ulicy, co prawda jest tam strefa parkowania w godzinach 8-16, ale parkometr przyjmuje monety Euro. Standard pokoju i łazienki bardzo dobry. Bardzo miła obsługa. Rewelacyjna restauracja w piwnicy hotelu, gdzie śmiało można zjeść pyszne węgierskie dania. Pokój polecam brać ze śniadaniem, bo było pyszne.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Western Transdanubia

na podstawie 36 477 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com