Westmoreland Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetna lokalizacja! Na tarasie przy samej plaży można zjeść śniadanie i rozkoszować sie widokiem morza.”

• Rayon Hotel Ocena: 10,0

„To najlepszy hotel jaki miałem na Jamajce i za te cenę nie znajdziecie lepszego. Wszystko rewelacja: lokalizacja świetna, przemiła obsługa, pyszne śniadania, czysto, miło tylko wypoczywać... spokojnie polecam na dłuższy pobyt. ”

• Rayon Hotel Ocena: 8,3

„Obiekt blisko plaży ( należy przejść przez ruchliwą ulicę).Miły i pomocny personel pomaga w organizacji zwiedzania. Polecam kierowcę Stampiego. W okolicy bary i restauracje. Leżaki i parasole na plaży w cenie. W hotelu znajduje się strefa wypoczynku z fotelami i hamakiem. ”

• Negril Palms Ocena: 8,8

„hotel nie jest duży, co jest jego bardzo dużym plusem. klientami są głównie amerykanie. Obsługa jest miła. każdy pokój ma swoją intymnosc. Nie jest tak, że wieczorem pijąc piwko na tarasie mamy zaraz obok sąsiadów. Ładny ogród.”

• „Hotel polozony jest przy samej plazy, do miasta mozna dojsc na piechote. Ceny w hotelowej restauracji nie sa wygorowane, do wyboru jest jednak wiele innych knajpek. Polecam sasiadujacy z hotelem Eggy's Bar.”

• Rayon Hotel Ocena: 10,0

„Najlepszy Hotel w Negril świetna lokalizacja - spokój cisza relaks 100%. Nie szukajcie innych bo to najlepszy wybór. Hotel zadbany ,pięknie urządzony I otoczony bujną zielenią ( w rzeczywistości wygląda lepiej niż na zdjęciach ). Obsługa hotelowa bardzo miła I pomocna . Bardzo dobre śniadania wliczone w cenę ( stół szwedzki - dania ciepłe , owoce, soki ,omlety tosty itd ). Na wyposażeniu basen , bilard, piłkarzyki, siłownia , hamak . Plaża z prawie darmowymi leżakami ( wystarczy kupić w barze drinka lub piwo ) . Spędziliśmy tam tylko trzy dni I przykro było opuszczać ten raj . Pozdrowienia ze świebodzina (polska). ”

• Rayon Hotel Ocena: 9,6

„Piękny hotel, ładnie urządzony.”

• „sniadanie super, spokój”

10 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Westmoreland

na podstawie 657 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com