Świętokrzyski Park Narodowy Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Domek Ewy Ocena: 10,0

„Do dyspozycji gości jest całe piętro z osobnym wejściem. Znajdują się tam dwa pokoje, kuchnia i łazienka. W środku czysto, schludnie, wygodnie i komfortowo urządzone. W kuchni i łazience znajdziemy wszystkie niezbędne rzeczy. Właściciele uprzejmi, życzliwi, ale nie narzucający się. Blisko do Łysicy. Idealne miejsce, żeby w ciszy i spokoju odpocząć. Byliśmy z dwoma psami.”

• Wichrowe Wzgórze Ocena: 7,9

„Duża, czysta wspólna kuchnia i jadalnia. Dobre miejsce wypadowe do zwiedzania okolic.”

• Domki Podwiatracze Ocena: 8,3

„Piękna okolica i położenie domków, cisza, spokój. W sam raz na kilkudniowy wypad za miasto i odpoczynek. Teren zadbany. Pokój bardzo czysty, komfortowo wyposażony.”

• „Obiekt bardzo czysty, spełnił nasze oczekiwania, lokalizacja super na skraju Świętokrzyskiego Parku Narodowego gdzie powietrze jest bardzo czyste z widokiem na Łysicę. Właściciel miły zaradny, pomocny, mogliśmy korzystać ze świeżych warzyw i owoców z jego ogrodu. Na śniadanie mieliśmy świeże pomidory i szczypiorek jego hodowli. Co ważne gdyby wszystkie przyczepy były zajęte to właściciel zgadza się na rozstawanie namiotów.”

• „Miły, pomocny właściciel. Dogodna lokalizacja przy samym szlaku na Lysice.”

• Domek Ewy Ocena: 8,3

„Piękne widoki, spokojna, malownicza okolica, blisko centrum Świętej Katarzyny z wyjściem bezpośrednio na szlak. Ogród zamknięty, gdzie można odpocząć i pobawić się z psem. Blisko gastronomia - kuchnia włoska i lokalna. Sklep czynny do późnych godzin, duży asortyment.”

• Jagodowy Domek Ocena: 10,0

„Zadbany i bardzo dobrze wyposażony domek. W pobliżu market, pizzeria, restauracje oraz atrakcje turystyczne - Łysica, zalew w Wilkowie. Bardzo sympatyczni właściciele. Polecamy wszystkim ceniącym ciszę i spokój oraz pragnącym zrelaksować się i oderwać od codzienności. Z chęcią wrócimy tu jeszcze nie raz.”

• „śniadanie smaczne i urozmaicone, personel sympatyczny i pomocny, czysto duży parking i teren wokół , cisza i spokój”

• „Bardzo sympatyczny właściciel, troszczący się o swoich gości. Codziennie pytał czy wszystko w porządku, jak się spało, czy czegoś nie potrzeba, czy może przygotować ognisko, sam załatwił nam transport do Nowej Słupi, pytał o wrażenia z wędrówki. A poza tym bardzo fajnie spało nam się w przyczepce i dobrze, że sanitariaty są również na zewnątrz. Chętnie spędziłybyśmy tam więcej czasu.”

5 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Świętokrzyski Park Narodowy

na podstawie 765 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com