Vienna Alps Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysta pościel.”

• „Cała reszta. Cicha okolica niedaleko Wiednia. Rewelacyjne śniadanie nawet w porównaniu do znacznie droższych hoteli. Tuż obok dobra i niedroga restauracja.”

• „Bardzo dobra lokalizacja, cisza i spokój, basen w apartamentowcu (niewielki ale ma dyszę która pomaga w regeneracji po trekingu :). Super kontaktowa i pomocna właścicielka.”

• „Duży, wygodny parking. Dobry dojazd w niewielkiej odległości od autostrady. Miły i sprawny personel. Niezłe śniadania, o jajecznicę/omlety trzeba poprosić. W pobliżu McD, kilka stacji benz. i centrum handlowe - bardzo dobre miejsce na nocleg w podróży i uzupełnienie zapasów.”

• „Znakomite SPA”

• „Fantastyczny obiekt położony niedaleko autostrady.Widoki wręcz cudowne a wokół tylko zieleń i góry. Tuż po zameldowaniu mieliśmy okazję zjeść wyborną kolację i napić się znakomitego lokalnego piwa.Sielska atmosfera idealnie na przerwę w podrozy.Duży plus za pyszne i obfite śniadanie oparte na świeżych lokalnych produktach.”

• „Wybrałem ten obiekt jako hotel w drodze do Włoch. Nowy, ciekawie rozwiązany z bardzo dużym w naszym przypadku apartamentem. Było jednak pełno ale...”

• Zum Dorfmeister Wirt Ocena: 10,0

„Bardzo miły personel,Dobre jedzenie w restauracji.Miła atmosfera.Obiekt dobrze usytuowany w ładnej okolicy.”

• „Wszystko ok.”

• Hotel Zentral Ocena: 8,3

„Pokoje wygodne, dostateczna ilość miejsca, łazienka czysta i przyjazna. Udogodnienie stanowiła kuchnia dostępna dla wszystkich gości o każdej porze. Personel bardzo pomocny, panie w recepcji chętnie odpowiadały (płynnie po angielsku) na wszystkie pytania. Śniadania różnorodne i bardzo smaczne. Świetna lokalizacja.”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Vienna Alps