Wilder Kaiser Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Franzlhof Ocena: 10,0

„Wystrój wnętrz piękne widoki czystość i blogi spokój. Rewelacyjna atmosfera .Super spa.”

• Hotel Berghof Ocena: 9,2

„Przepyszne śniadania z bogatym menu ze zdrową żywnością. Odpowiedniej wielkości pokój z wygodnymi łóżkami. Wieczorem bardzo miła atmosfera przy barze. Bezpłatny parking.”

• „Czystość, dobre wyżywienie, uprzejma i profesjonalna obsługa”

• Landhaus BergMoment Ocena: 9,2

„Gospodarze bardzo mili i uprzejmi, obiekt zlokalizowany w spokojnej cichej okolicy, blisko basen i trasy biegowe, na górkę można dojechać skibusem, który ma przystanek ok 100m. Do Ellmau można dotrzeć spacerem ok 15 min”

• Gasthof Kaiserblick Ocena: 5,4

„Zaletą tego miejsca jest świetna lokalizacja i miła obsługa.”

• Hotel Austria Ocena: 7,1

„Znakomity kucharz. REWELACJA”

• „pobyt w trasie do Włoch ogolnie ok czego chciec wiecej na jedna noc !”

• „TAM MOŻNA MIESZKAĆ .......”

• „Polecam wszystkim którzy planują postój podczas podróży . Ja i nasi znajomi wracaliśmy w Włoch i szukaliśmy jakiegoś noclegu w przystępnej cenie. Niska cena podczas rezerwacji nas zaskoczyła a świetne warunki po raz drugi na miejscu. Śniadanko smaczne, w pokojach czyściutko. W odległości 2 km można smacznie zjeść obiadek. Dodatkowy plus to stacja paliw z bardzo korzystną ceną za ON w odległości 300 m od noclegu a przy samej ulicy dojazdowej. Jacek - Koszalin,PL”

• „Śniadanie doskonałe, pokój bardzo sympatyczny, wszytko był OK.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Wilder Kaiser

na podstawie 3 152 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com