Wildschönau Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Almrose Ocena: 8,8

„Bardzo fajne miejsce na postój w podróży. Czysto. W miarę wygodnie”

• Hotel Färberwirt Ocena: 4,2

„Dobry internet , ładne widoki , ”

• Hotel Sun Valley Ocena: 9,6

„Jechaliśmy tam z sercem na ramieniu był to nie planowany nocleg złapany z trasy. Okazało się że musimy odbić z drogi ok 30 km aby tam dojechać. Hotel już zarezerwowany a my wspinamy się autem w górę myśląc co zastaniemy. Okazało się że strzał w dziesiątkę :) Miły Pan w recepcji już przygotowany na nasz przyjazd mimo iż od rezerwacji do pojawienia się upłynęło ok 40 min. Hotel w malowniczym miejscu. Na górce w pokoju bardzo czysto i przyjemnie. Rano na śniadaniu obsługuje nas ten sam Pan z recepcji ( chyba właściciel ) pyta podczas śniadania czy wszystko ok Ogólnie naprawdę polecamy.”

• Hotel Almrose Ocena: 6,7

„Miejsce, śniadanie”

• Hotel Platzl Ocena: 9,6

„Wszystko super. Czysto, super sniadanie, super personel. ”

• „Bardzo przyjemny hotel w tradycyjnym tyrolskim stylu i restauracja z tradycyjnymi daniami, przyzwoite śniadanie i bardzo mila obsługa. Bardzo porządne miejsce.”

• Hotel Almrose Ocena: 8,3

„Smaczne śniadania, duży wybór potraw, każdy znajdzie na pewno coś dla siebie. Pokoje zawsze czyściutkie, wysprzątane. Byliśmy tam 2 razy, możemy polecić pensjonat. Blisko do kolejki gondolowej. Obiekt wydaje karty gościa nie potrzeba wtedy płacić za przejazdy gondolkami, kort, basen.”

• Hotel Talhof Ocena: 8,8

„Bardzo przyjazna, rodzinna atmoesfera, smaczna kuchnia i ogromny profesjonalizm obsługi. Ponadto hotel znajduje się w uroczym otoczeniu. Całość bardzo zadbana. Obiekt godny polecenia. Chętnie tam wrócę.”

• Hotel Almrose Ocena: 7,9

„Pyszne śniadanie, wspaniałe widoki. Karta gościa dzięki której można przy minimalnym wkładzie własnym zobaczyć i przezyć więcej.”

• Hotel Austria Ocena: 5,8

„Śniadanie katastrofa”