Wildschönau Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Pension Alpenstern Ocena: 7,9

„Bardzo miła obsługa pyszne śniadanie piękne widoki pensjonat zachowany w klimacie górskiego regionu !!! Polecam”

• Hotel Färberwirt Ocena: 4,2

„Dobry internet , ładne widoki , ”

• Hotel Sun Valley Ocena: 9,6

„Jechaliśmy tam z sercem na ramieniu był to nie planowany nocleg złapany z trasy. Okazało się że musimy odbić z drogi ok 30 km aby tam dojechać. Hotel już zarezerwowany a my wspinamy się autem w górę myśląc co zastaniemy. Okazało się że strzał w dziesiątkę :) Miły Pan w recepcji już przygotowany na nasz przyjazd mimo iż od rezerwacji do pojawienia się upłynęło ok 40 min. Hotel w malowniczym miejscu. Na górce w pokoju bardzo czysto i przyjemnie. Rano na śniadaniu obsługuje nas ten sam Pan z recepcji ( chyba właściciel ) pyta podczas śniadania czy wszystko ok Ogólnie naprawdę polecamy.”

• Pension Alpenstern Ocena: 8,3

„Pokój był czysty, obsługa bardzo miła. Śniadanie smaczne.Bardzo dobre warunki na nocleg w drodze do Włoch.”

• „Bardzo przyjemny hotel w tradycyjnym tyrolskim stylu i restauracja z tradycyjnymi daniami, przyzwoite śniadanie i bardzo mila obsługa. Bardzo porządne miejsce.”

• Hotel Talhof Ocena: 8,8

„Bardzo przyjazna, rodzinna atmoesfera, smaczna kuchnia i ogromny profesjonalizm obsługi. Ponadto hotel znajduje się w uroczym otoczeniu. Całość bardzo zadbana. Obiekt godny polecenia. Chętnie tam wrócę.”

• Hotel Almrose Ocena: 7,9

„Pyszne śniadanie, wspaniałe widoki. Karta gościa dzięki której można przy minimalnym wkładzie własnym zobaczyć i przezyć więcej.”

• Hotel Austria Ocena: 5,8

„Śniadanie katastrofa”

• Hotel Almrose Ocena: 7,9

„Bardzo przyjemny pensjonat w pięknej okolicy. Troche drogo jeśli chodzi o stosunku jakości do ceny”

• Hotel Platzl Ocena: 9,6

„W hotelu zatrzymaliśmy się w drodze do Włoch. Spotkaliśmy się z bardzo miłym przyjęciem. i pomocą. Mieliśmy problem z samochodem. Właściciel hotelu polecił nam warsztat i był zainteresowany czy usterka została naprawiona. Nocowaliśmy w bardzo dobrych warunkach. Na miejscu jest restauracja gdzie można smacznie zjeść. Jeszcze raz dziękujemy Właścicielowi hotelu i Panom mechanikom.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Wildschönau

na podstawie 1 991 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com