Wisla Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Spa na wyłączność - super sprawa, można się zrelaksować, trafiliśmy akurat na awarię więc była zimna woda w jacuzzi ale nam się to podobało (fajnie chłodzi po saunie :)), obsługa przemiła”

• „rewelacyjne sniadania bogata gama wyboru w pakiecie sniadaniowym... bardzo dobra lokalizacja to plus... no i tarasik w pokoju rewelacyjna opcja... lepszej opcji nie ma ;] naprawde polecam... ;]”

• Hotel New Wave Ocena: 8,8

„Bardzo czysty, zadbany hotelik. Serdecznie polecam!”

• Dwór Jur-Gast Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja, smaczne, urozmaicone śniadanie, kawa do dyspozycji całą dobę. Uprzejmy i profesjonalny personel. Byłam tu dwa razy i z pewnością będąc w Wiśle ponownie tu się zatrzymam.”

• „Cena”

• „Śniadanie bardzo smaczne duży wybór, pokoje czyste znakomity nocny klub polecam”

• Hotel Stok Ocena: 7,1

„Bardzo ładna basenu.. Dobry śniadanie..”

• Hotel Arka Spa Ocena: 8,8

„Śniadanie dobre, z basenu nie korzystaliśmy, telewizor ok z płaskim ekranem, kanałów wysterczająco.”

• „Sniadane było bardzo dobre i smaczne. Łozka były wygodne,ale materace troche za miekkie.”

• Premium Wisła Patria Ocena: 10,0

„Zdecydowanie polecam, bardzo przyjazny hotel, śniadania i obiady bardzo dobre, wygodne łóżka, świetny personel oraz kontakt :)”

9 Najlepszych Hoteli w regionie Wisla