Yala National Park Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Villa Champagne Ocena: 6,2

„Lokalizacja”

• Thaulle Resort Ocena: 10,0

„Pięknie wykończony drewnem apartament z fantastycznym widokiem oraz bardzo miła obsługa hotelowa. Very beautifull finished with wood room and very kind personnel of hotel. ”

• „Pomoc w organizacji wycieczki do Parku Yala z Safari Kings Yala. Ciekawa lokalizacja na przeciwko jeziora. Pomocni właściciele. Dobre obiady i duże porcje. Pokój był czysty. Piękny ogród i cisza”

• „Bardzo mili właściciele i obsługa. Skorzystaliśmy z safari zorganizowanego przez hotel i jesteśmy bardzo zadowoleni. Możliwość relaksu przy basenie. Dobra kuchnia w restauracji, pyszna kawa.”

• Yoho Aeon Hotel Ocena: 9,6

„Pokój czysty. Właściciel miły. Skorzystaliśmy z oferty właściciela na wyjazd Safari - oferta godna polecenia. Kierowcy dżipa dał z siebie wszystko abyśmy mogli zobaczyć jak najwięcej dzikich zwierząt. Właściciel przygotował nam na Safari suchy prowiant. Hotel usytuowany bardzo blisko dworca autobusowego. Hotel godny polecenia.”

• „obsługa bardzo miła i pomocna”

• „Fantastyczny obiekt. Domki w których spaliśmy świeżo oddane do użytku, czysto schludnie, bardzo zadbane. Fajny basen. Bardzo smaczne śniadania, Super obsługa.”

• Hotel Senora Ocena: 9,6

„Dobra baza wypadowa na Park Yala. Miły i uczynny personel.”

• „Fajny hotel na pobyt na kilka dni.Minusem jest to że oprócz parku Yala nie ma co robic.”

• „Doskonała obsługa, pyszne "local fish", czyste i przestronne pokoje. Warto skorzystać z oferty na safari.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Yala National Park